Keystone logo
KdG University of Applied Sciences and Arts Bakalář aplikované informatiky
KdG University of Applied Sciences and Arts

Bakalář aplikované informatiky

Antwerp, Belgie

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 1 116 / per year *

Na kampusu

* 7252 EUR pro státní příslušníky zemí mimo EHP – 1116 EUR pro státní příslušníky EHP

Online informační relace

Úvod

Vaše první dva roky kombinují důkladné základy programování, umělé inteligence, datové vědy, sítí, systémů a hardwaru.

Od prvního dne se pod vedením odborných mentorů učíte tyto znalosti aplikovat v našich integračních projektech. Obvykle se zaměřují na společensky relevantní témata, která vám dávají šanci inovovat a zároveň poskytovat udržitelná řešení.

Naše firemní simulace vás vybaví dovednostmi v oblasti vedení, kritického myšlení a mezikulturní komunikace. Začínáte jako junior profesionál a v posledním roce se propracujete až do představenstva.

Zaměření na budoucí technologie ve třetím ročníku vám umožní nahlédnout do nejnovějšího vývoje IT. Nyní jste plně připraveni na svou stáž. Vykročte s důvěrou. Následujících osm týdnů strávíte prací pro mezinárodní společnost – buď v Belgii, nebo v zahraničí.

Požadavky

  • Kurz je vyučován v angličtině, proto je nutná dobrá úroveň jazykových znalostí.
  • Jste držitelem osvědčení o středoškolském vzdělání, které umožňuje přístup ke srovnatelnému vysokoškolskému studijnímu programu v zemi, kde byl udělen.
  • Otevřená mysl, silná motivace a cílevědomý přístup.
  • Zvědavost, připravenost objevovat, touha využít svůj talent a vystupovat jako součást mezinárodního týmu.

Po promoci

Tento nový program vychází z našeho stávajícího bakalářského studia v nizozemském jazyce, který má mezi absolventy působivý pracovní poměr. Zkušenost nás naučila, že náš profil absolventa personalisté aktivně vyhledávají.

Náš program je navržen tak, aby vás připravil na práci. Pomůžeme vám vyškolit vás jako vývojáře plného stacku, který může převzít projekty v oblasti umělé inteligence, správy dat, frontendu a backendu. Tento soubor dovedností je vyhledáván širokou škálou odvětví.

Nebo snad chcete pokračovat ve studiu na magisterském stupni informatiky? Vraťte se sem pro aktualizace možností budoucího studia.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Žebříčky

Kariérní možnosti

O Škole

Chat with students

Otázky