Keystone logo
KdG University of Applied Sciences and Arts Profesionální bakalářský titul v oboru Multimedia & Creative Technologies
KdG University of Applied Sciences and Arts

Profesionální bakalářský titul v oboru Multimedia & Creative Technologies

Antwerp, Belgie

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 1 116 / per year *

Na kampusu

* státní příslušníci zemí mimo EHP - 979,60 EUR pro státní příslušníky EHP

Online informační relace

Úvod

 • Objevte, jak pro nás technologie funguje, odemkněte jejich mimořádný potenciál a společnost vám může poděkovat
 • Nechte se inspirovat naším mixem kreativity, technologie, strategie a podnikání a nechte převládnout zvědavost
 • Ponořte se do různých digitálních technologií – od webu po zvuk, 3D až po smíšenou realitu
 • Spolupracujte se společnostmi a organizacemi na skutečných projektech
 • Užijte si pracovní zkušenosti během čtyřměsíční stáže v zahraničí nebo si zajistěte, abyste se mohli věnovat vlastnímu start-upu
 • Vyberte si náš anglický jazykový program, který vám pomůže nastartovat vaši kariéru v digitálním světě
 • Tento program můžete sledovat také v holandštině.

Multimediální a komunikační technologie budou mít od akademického roku 2021–2022 nový název, schválený vlámskou vládou: Multimedia & Creative Technologies.

Co tento kurz obsahuje?

Kurz ve zkratce

Rozvinete špičkovou kreativitu a technické dovednosti, které vám pomohou zazářit v rychle se rozvíjejícím světě nových médií.

Od prvního dne se naučíte, jak aplikovat teorii, když se ponoříte do 3D tiskáren, ViReS, Kinectů, desek Arduino, vstupních zařízení, ručního nářadí a audiovizuálního vybavení… připravte se, náš FabLab na vás čeká.

Náš projektový přístup vám umožní porozumět realitě práce, když pracujete na řešení řady praktických výzev. Budete čerpat z technických znalostí získaných v našich specializovaných workshopech, abyste mohli poskytovat smysluplná řešení skutečných problémů, kterým klienti a zákazníci čelí.

Jak si vybudujete své obchodní povědomí, budeme také pracovat na vašich vůdčích a interkulturních komunikačních dovednostech, které jsou potřebné pro mezinárodní pracoviště.

Během posledního roku se vaše zaměření přesune na pracovní zkušenosti. Máte podnikatelský trend? Poté můžete požádat o status studentského podnikatele a v případě úspěchu se pustit do vlastního start-upu. Nebo si vyberte cestu do zahraničí za jiným druhem dobrodružství a získejte pracovní zkušenosti s prací pro společnost.

Ať už se rozhodnete jakkoli, toto 16týdenní umístění bude mít pravděpodobně významný dopad na váš další krok…

FabLab

Prostor, kde můžete sdílet znalosti, experimentovat a inovovat. Zde si studenti Nxt Media Technology mohou vyměňovat nápady se studenty z automobilové techniky, biomedicínské laboratorní technologie, obchodního managementu, školení učitelů a umělecké školy.

Co si řeknete, najdete to – audiovizuální technika, vstupní zařízení, 3D skenery, 3D tiskárny, laserové řezačky, elektronické přístroje, počítače s designovým softwarem a ruční nářadí až po materiály jako plasty, korek, senzory a akční členy…

Pro koho?

Tvůj profil

Inovace vás vzrušují a vždy hledáte průlomy v mediální technologii. Jste digitálně smýšlející a dokážete svým podnikatelským instinktem vyrovnat mezery na trhu. Jste člověk, který vytváří nápady – přeměňuje návrhy na prototypy. Zajímá vás propojování věcí a perspektiva sbližování technologií a lidí. A jste zvědaví na technologii a programování, ale nepotřebujete předchozí znalosti.

Požadavky na kurz

 • Kurz je vyučován v angličtině, proto je nutná dobrá úroveň jazykových znalostí.
 • Jste držitelem osvědčení o středoškolském vzdělání, které umožňuje přístup ke srovnatelnému vysokoškolskému studijnímu programu v zemi, kde byl udělen.
 • Otevřená mysl, silná motivace a cílevědomý přístup.
 • Zvědavost, připravenost objevovat, touha využít svůj talent a vystupovat jako součást mezinárodního týmu.

Po promoci

Práce nebo učení?

Náš program je především o tom, abyste byli připraveni na práci. Mezi možné kariéry patří digitální stratég, inovační manažer, růstový hacker, digitální transformátor, kreativní technolog, interakční designér, digitální produktový designér nebo projektový manažer. Podnikatelský? Proč nespustit digitální start-up?

Nebo snad chceš pokračovat ve studiu? Potenciálními možnostmi jsou pak magisterský titul v oboru digitálního podnikání, managementu médií, digitálního designu, designového myšlení, kreativních technologií, vizuálního umění.

Přijímací řízení

Žebříčky

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

O Škole

Chat with students

Otázky