Keystone logo
Kean University

Kean University

Kean University

Úvod

Kean University je akreditován State University, ve Union County v New Jersey. Univerzita se nachází jen několik kilometrů od New Yorku v srdci biotechnologie New Jersey a farmaceutický průmysl. Kean je metropolitní, komplexní, interaktivní vysokou školou, která poskytuje svět-třída vzdělávání. Je to campus věnována výkonu excelence v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Univerzita podporuje student-zaměřené vzdělávací prostředí, které přispívá k rozvoji celého student pro odměňování Kariéra, celoživotní vzdělávání a naplněný život v globální společnosti. Tvrdí, oddanost dokonalosti a spravedlnosti v zápisu, výuky a správy. Areál je velmi rozmanitá a vítá zahraniční studenty s různým kulturním zázemím. Kean má speciální oddělení, International Student Services, specializované na pomoc Zahraniční studenti se všechny jejich potřeby. &nbsp Existuje asi 7.600 na plný úvazek a 2.400 část-čas vysokoškoláka a postgraduální studenti na 3.060 pěti vysokoškoláka a jednoho absolventa vysoké školy. Škola je především dojíždějící kampusu s 900 studenty, žijící na kampusu. Je to velké, veřejné svobodných umění škola, dobře známý pro své vzdělávací program a absolvování Většina učitelů ve státě New Jersey. Absolvent vysoké školy domů dvacet šest programů magisterského studia, dvou diplomů, dvou doktorských studijních programů a pětačtyřicet program možností. Naše studijní obory v rozmezí od MBA účetnictví a od biotechnologie do psychologie. Naše fakulta je odhodlána poskytovat svým absolventům vysokých škol s vynikající a užitečné odborné vzdělání. Kean University má země-lámání Globální MBA program s rozsáhlou globální zkušenosti komponent. Poskytuje základní znalosti v klíčových obchodních oborech, znalostí při řešení globálních problémů Management. Tato jedinečná MBA reaguje na transformaci mnoha podniků do globálních společností a připravuje manažeři uspět v globálním podnikatelském prostředí. &nbsp Kean Areál se nachází velmi blízko k finančním centrem světa, Wall Street na Manhattanu, New York. Studenti využívají on-campus vlakového nádraží na cestu a užijte si živé a různorodé životní styl New York City. Absolvent Studentská rada na Kean University se zaměřuje na uspokojování potřeb absolventi. Posláním organizace je poskytovat hlas pro studenty v rámci univerzity. GPSC přináší kulturní, sociální a vedení zkušeností akademické obce. Jejich služby zahrnují, ale nejsou omezeny na semináře, schůze výborů, služby projekty, a to jak rekreační a vzdělávací programy. Rada slouží k rozvíjení silné vůdčí schopnosti ve spolupráci s osobní růst a vynikající vzdělání. Kean studenti z různých kulturních prostředí sledují akademické cíle se vzájemným respektem a společnou ducha.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • New York

    Kean University Nathan Weiss Graduate College Office of Graduate Admissions 1000 Morris Avenue Union, NJ, 07083

    Otázky