Keystone logo
Kean University College of Education

Kean University College of Education

Kean University College of Education

Úvod

Kean University, založená v roce 1855, byla první veřejnou postsekundární institucí v New Jersey. S bohatou historií excelence a inovací ve vysokoškolském vzdělávání je Kean světovou, živou a rozmanitou univerzitou, která nabízí více než 50 vysokoškolských oborů a více než 60 možností pro postgraduální studium, včetně šesti doktorských programů v různých oborech.

Od svého založení jako vysoká škola učitelů na Kean University v Unionu v New Jersey se rozrostla v komplexní globální instituci vysokoškolského vzdělávání, která slouží rozmanitému zápisu více než 16 000 vysokoškolských a postgraduálních studentů. Posláním společnosti Kean je poskytovat cenově dostupné, přístupné a prvotřídní vzdělání, které připravuje studenty na kritické a kreativní myšlení a reakci v rychle se měnícím světě.

Univerzita pokračuje ve svém odkazu jako přední producent učitelů v New Jersey a je rostoucím vzdělávacím centrem v oblasti obchodu, zdravotní péče a technologií. Jeho šest vysokoškolských vysokých škol - Vysoká škola obchodní a veřejné správy; vysoká škola pedagogická; vysoká škola svobodných umění; Vysoká škola přírodních, aplikovaných a zdravotnických věd; Vysoká škola Michaela Gravese; a Centrum vědy, techniky a matematiky v New Jersey - nabízejí více než 50 vysokoškolských titulů v celé řadě akademických předmětů. Nathan Weiss Graduate College nabízí šest doktorských studijních programů a více než 60 možností pro postgraduální studium vedoucí k magisterským titulům, profesionálním diplomům nebo certifikacím.

Místa

  • Jersey City

    1000 Morris Avenue Union, New Jersey 07083, , Jersey City

    Otázky