Keystone logo
Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

Úvod

O SPOLEČNOSTI AERONAUTICKÉ A INŽENÝRSTVÍ

Vysoká škola letectví a inženýrství (CAE) je jednou z jedenácti vysokých škol Kentské státní univerzity, s přibližně 1000 studenty a téměř dvojciferným růstem v posledních letech. Jako jedna z nejrychleji rostoucích vysokých škol se univerzita silně zasloužila o rozšíření svých programů. Stát Kent vybudoval novou budovu o velikosti 55 000 čtverečních stop pro vysokou školu. Letecká a technologická budova (ATB) se nachází na 1400 Lefton Esplanade.

85387_pexels-photo-668137.jpeg

Historie kolegia

Technologické programy v Kentu začaly již v roce 1913, kdy byl na univerzitě přidělen prostor pro "manuální školení" jako integrální součást přípravy učitelů na Kent State Normal School. V roce 1995 byla nezávislá škola technologie založena jako integrovaná osm akademická akademická jednotka. Nezávislá technická škola se skládala ze tří akademických jednotek, jmenovitě: oddělení letectví, oddělení aplikovaného podnikání a technologie a oddělení aplikované vědy a techniky. V roce 2006 získala Technologická škola status akademie a stala se Technologickou vysokou školou. V roce 2011 byly všechny technologické programy spojené s regionálními areály odděleny od Kentského areálu a staly se součástí nově zřízené Regionální školy. V červenci 2012 se název Vysoké školy technologické změnil na Vysokou školu aplikovaného inženýrství, udržitelnosti a technologie, aby odrážel měnící se poslání akademie směrem k vývoji nových aplikovaných inženýrských a udržitelných programů. V červenci 2017 byl vybrán název College of Aeronautics and Engineering.

85374_pexels-photo-1438072.jpeg

Prohlášení o poslání

Přijmout jedinečnou synergii letectví, inženýrství a technologií, pozitivně měnit trajektorii regionální, národní a globální komunity tím, že: Poskytne dynamickou vzdělávací zkušenost, která podporuje učení se zkušenostmi; Rozvíjení inovačního výzkumu, který přeměňuje myšlenky na skutečnost; a vytváření profesionálů v budoucnosti, kteří se zabývají překonáním hranic a zlepšováním životů.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Kent

    Aeronautics and Technology Building (ATB), 1400 Lefton Esplanade, 44242, Kent

Otázky