Keystone logo
Kettering University Bakalářský titul v oboru počítačového inženýrství
Kettering University

Bakalářský titul v oboru počítačového inženýrství

Flint, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Hledáte bakalářský titul v oboru počítačového inženýrství, který vás připraví na práci na vestavěných počítačových systémech v produktech, jako jsou chytré telefony, navigační systémy GPS, autonomní automobily, pohonné systémy elektrických vozidel, lékařské diagnostické přístroje nebo výrobní systémy?

Náš program není jako žádný jiný ve státě Michigan, národ nebo svět. S jedinečnou kombinací akademických a praktických zkušeností tento program STEM produkuje absolventy s lepší základnou skutečných dovedností pro vstup na trh práce.

Akademická část zážitkového programu zahrnuje malé velikosti tříd se zaměřením na vestavěné počítačové systémy, ve kterých je počítačový čip, modul nebo deska s obvody zabudována do většího produktu nebo systému. Využití vestavěných počítačových systémů pokrývá téměř všechna průmyslová odvětví včetně spotřební elektroniky, internetových technologií, počítačového hardwaru, automobilových systémů a automatizované výroby.

Kurzy, které byste absolvovali, zahrnují návrh hardwaru, vývoj softwaru v jazycích montáže i vyšší úrovně, počítačové sítě a vestavěné počítačové aplikace prostřednictvím kombinace kurzů počítačového inženýrství, elektrotechniky a informatiky.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Bakalář v oboru softwarového inženýrství
  • Potsdam, Německo
  • Dubai, Spojené arabské emiráty
 • BSc (Hons) Počítačová věda (systémové inženýrství)
  • Flic en Flac, Mauricius
 • Bakalář v oboru elektronika a inženýrství kybernetických fyzikálních systémů
  • Bolzano, Itálie