Keystone logo
Keuka College

Keuka College

Keuka College

Úvod

Keuka College byla založena v roce 1890 a nachází se na břehu jezera Keuka ve státě New York v oblasti Finger Lakes. Keuka College je soukromá, bakalářské a magisterské, obytná vysoká škola, která nabízí bakalářské a magisterské studijní programy na akademické půdě a prostřednictvím svých Accelerated studia pro dospělé Program a mezinárodních programů v Číně a ve Vietnamu.

Bez ohledu na stupeň nebo umístění, absolventi Keuka College se mohou pochlubit významný, real-svět zkušenosti, která nadchne zaměstnavatelů a absolventů škol.

A to proto, že zkušenostní učení je již dlouho základním kamenem zkušeností Keuka College. Řada vysoce respektovaných, národních zdrojů chválili zkušenosti Keuka College, včetně tištěných médií (US News & World Report, The New York Times, Washington Měsíc), vzdělávací nadace (Carnegie nadace pro povýšení učení), a dokonce i Bílý dům (Prezidentův vysokých školách Community Service Honor Roll).

V srdci závazku Keuka akademie do zážitkového učení je Field období, požadovaná stáž program pro naše domácí školního areálu vysokoškolských studentů. Každý rok, oni sbírat 140 hodin praktické zkušenosti, uvedení do praxe to, co se naučili ve třídě. Studenti si mohou zvolit, zda pokračovat v mezinárodním poli periodách s akademie partnerských univerzitách nebo na vlastní pěst.

Keuka College nabízí 34 bakalářských studijních programech na své domovské akademické půdě, z nichž mnohé se specializovanými koncentrací; 27 nezletilých; a self-navrhl majorů. Keuka College nabízí studijní programy sedm magisterských a pre-profesionální programy v zubním lékařství, právo, lékařství, veterinárního lékařství, optometrie, farmacie, a fyzikální terapie.

Veřejně prospěšné práce je nedílnou součástí zkušenosti Keuka College, neboť byl založen a dnes, všechny 40-plus klubů na domácí akademické půdě jsou povinni provádět alespoň jednu veřejně prospěšných prací projektu každý semestr. Keuka College nabízí 17 meziuniverzitní sporty a různé intramurálních sportů na svém domovském akademické půdě.

Prostřednictvím svých Accelerated studia pro dospělé Program (ASAP), vysoká škola nabízí bakalářské programy dokončení titul v oboru řízení organizace, systémy trestního soudnictví, sociální práce, a ošetřovatelství, stejně jako v magisterských programech v oblasti řízení, správy trestní justice, a ošetřovatelství na místech po New York stát. Kolegium také rozšiřuje možnosti vzdělávání prostřednictvím internetu prostřednictvím své Wertman Úřad distančního vzdělávání.

Keuka College je také hlavní vzdělávací hráčem v Pacifiku, s 2,680 čínských studentů sledujících tituly Keuka akademie ve čtyřech partnerských univerzitách, jeden z největších zapsaných jakéhokoli amerického vysoké školy v zemi působí. Dalších 505 vietnamských studentů dělají totéž na dvou univerzitách ve Vietnamu. Více než 110 zahraničních studentů studovat na domácí akademické půdě.

Naše hodnoty

• Integrita. V Keuka College, chovat eticky a čestně znamená být upřímný, udržet sliby, a respektovat majetek a zájmy ostatních. Naše osobní a profesionální bezúhonnost vede činnost naší vysoké školy komunity, podporuje vývoj charakteru, wellness a spiritualitu našich studentů, a činí nás více občanskou společnost. Keuka College vyvíjí integritu a etické chování ve své studenty prostřednictvím osnov a důsledným modelování čestný a přímý chování ze strany fakulty, personál, správu a absolventů.

• Academic Excellence. V Keuka College, akademické excelence je zásadní pro vzdělávací poslání vysoké školy, a vysoká očekávání jsou nastavena pro studenty a fakulty podobný. Vážíme si intelektuální úspěch a stipendium, používají inovativní a poutavé vzdělávacích postupů k rozvoji celého člověka, a zdůrazňují pěstování schopnosti kritického myšlení a lásku k učení. Akademický dokonalost není pouze funkcí intelektuálních schopností studentů vysoké školy, ale spíše je velmi závislý na kvalitě a přísnosti procesu výuky / učení.

• Student-soustředění. V Keuka College, zajišťujeme komplexní vzdělávací zkušenost podporou intelektuální a osobní růst každého studenta. Studenti, učitelé, pracovníci a absolventů se zabývají způsobem, který spojuje proces učení do světa mimo koleje. Prostřednictvím akademických programů, partnerství pro spolupráci a zážitkové studijních zkušeností, Keuka College studenti rozšířit své dovednosti a perspektiv kariéry, osobní odpovědnosti, wellness a občanské angažovanosti.

• Rozmanitost. V Keuka College, jsme si vědomi, respekt, a oslavit naše rozdíly. Naše komunita se skládá z mnoha identit, z nichž každá poskytuje oceňují perspektivu. Podporujeme otevřené prostředí, ve kterém jsme záměrně pracovat na pochopení, respektování, a oceňuje rozmanitost. Přitom jsme se přejít od tolerance k porozumění a vzájemné úcty.

• Global Perspective. V Keuka College, která má globální perspektivu znamená být vnímavý při práci s lidmi různého zeměpisného původu a kulturního dědictví - učit se od nich, a oni od nás. S cílem připravit studenty pro svět 21. století, poskytujeme jim příležitosti k učení a interakci s jinými kulturami, národy, a perspektiv. Expozice Student se vyskytuje v mnoha ohledech - ve třídě prostřednictvím našich domácích i mezinárodních akademických programů a učebních osnov a mimo třídu přes více možností, jak komunikovat s lidmi z různých prostředí a zkušeností.

• Správcovství. V Keuka College, jsme se zavázali k zachování a budování našeho dědictví pro budoucí generace a k podpoře smysl pro odpovědnost a závazek k vysoké škole. Aktivní správcovství je etické a institucionální odpovědnost, která ztělesňuje pečlivé, obezřetné využívání a řízení našich zdrojů, včetně našich zaměstnanců, finančních podniků, přírodní zdroje, a kapitálových aktiv. Vysoká škola a její složky mají morální a finanční naprosto nezbytné využít četné a různorodé naše zdroje způsoby, které jsou účinné, efektivní a udržitelné.

• Občanství. V Keuka College, věříme, že občanství zahrnuje aspekty vedení, služby a sociální odpovědnosti. Všichni členové Keuka College společenství usilovat o to, být dobrými vůdci a příkladné občany. Efektivní vůdci a občané mají společné rysy moudrosti, odhodlání, vizi, emoční inteligence, empatie a sociální odpovědnosti. Aktivně modelovat tyto vlastnosti a rádce jejich rozvoj, a tím demonstrovat a povzbuzování příkladnou občanství - na místní, národní, a po celém světě.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Keuka Park

    141 Central Avenue Keuka Park, New York 14478

Otázky