Keystone logo
Keystone College Online

Keystone College Online

Keystone College Online

Úvod

Vyrovnávání požadavky kariéry a rodiny může být náročné. Na Keystone College věříme, že vaše vzdělávací cíle lze dosáhnout pomocí směsi virtuální učebny a tradiční třídě, a to přijímáním tříd prostřednictvím některého z našich den, večerní nebo víkendové formátů, během tradičního 15-týdenní semestru.

Online learning, někdy označovaná jako e-learning, je forma distančního vzdělávání. On-line kurzy jsou poskytovány přes internet a lze přistupovat z libovolného počítače s webovým prohlížečem. Kdykoliv, kdekoliv, můžete se přihlásit do svého virtuálního třídě dokončit úkol, chat se spolužákem, nebo se zeptejte svého profesora otázka.

On-line kurzy mohou být

Asynchronní - dodáno na vaše pohodlí čas ani místo Synchronní - jste online v určeném čase

Co můžete očekávat

On-line kurzy jsou ideální pro vás ze své pracovní rozvrh nebo rodinné závazky neumožňují navštěvovat kurzy na akademické půdě.

Můžete se zúčastnit ve třídách z pohodlí svého domova Očekáváme, že budete dodržovat termíny pro úkoly, které mohou zahrnovat eseje, vyslýchá, zkoušky, výzkum a skupinové projekty. Se očekává, že účast v on-line diskusí a aktivit. Měli byste mít sebekázeň a motivace být on-line vzdělávání.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • La Plume

    Keystone College, PO Box 50, One College Green

    Otázky