Keystone logo
Khawarizmi International College

Khawarizmi International College

Khawarizmi International College

Úvod

Khawarizmi International College (KIC) byla založena v roce 1985 a je vysokoškolskou institucí ve Spojených arabských emirátech akreditovanou ministerstvem školství. Od svého vzniku KIC poskytuje studentům řadu příležitostí, jejichž cílem je zlepšit jejich vzdělání a otevřít dveře do úspěšné budoucnosti.

KIC se zaměřuje na výuku prostřednictvím praktické aplikace. Vysoká škola si klade za cíl absolvovat studenty, kteří jsou připraveni splnit požadavky současných a budoucích výzev. Jeho programy poskytují studentům teoretické a koncepční znalosti ve svých oborech a zároveň je vybavují praktickými dovednostmi a kompetencemi, které budou potřebovat k tomu, aby vynikli ve zvolené kariéře.

KIC nabízí různé způsoby poskytování programů tak, aby vyhovovaly studentům ze všech oblastí života. Kromě pohodlných ranních sezení jsou večerní a víkendové hodiny také rozvrhovány tak, aby studenti mohli najít studijní termíny, které jim vyhovují. Díky této flexibilitě mohou studenti znalostních a inovačních společenství zůstat zaměstnáni a absolvovat program podle svého výběru a získat odborné i vzdělávací zkušenosti.

Všechny učebny znalostního a inovačního společenství jsou vybaveny moderními vzdělávacími zařízeními, které zlepšují vzdělávací zkušenosti našich studentů. Dostupnost a výhodné platební plány zajišťují dostupnost pro všechny žadatele. Cílem školy je poskytnout kvalitní vzdělání co největšímu počtu studentů.

Vidění

Khawarizmi International College usiluje o to, aby byla přední vysokoškolskou institucí aplikovaných programů zaměřených na kariéru ve Spojených arabských emirátech a regionu tím, že svým studentům, absolventům a jejich zaměstnavatelům poskytuje vysoce kvalitní osnovy měnící se v životě a aktuální obor a aplikovaný výzkum.

Mise

Khawarizmi International College , sociálně uvědomělá organizace, se zavázala poskytovat SAE a regionu vysoce zaměstnatelné absolventy, kteří byli zmocněni poutavými a aplikovanými vzdělávacími zkušenostmi, aby splňovaly potřeby průmyslu, komunity a strategické vize Abú Zabí do roku 2030.

Základní hodnoty

Tolerance

Respekt k rozmanitosti lidstva

Profesionalita

Integrita, etika a vysoké standardy

Týmová práce

Důvěra, spolupráce a kolegialita

Orientace na zákazníka

Potěšení zákazníků každý den

Dokonalost

Závazek ke kvalitě ve všem, co děláme

Vlastnosti kampusu

Akreditované vzdělávací programy

Všechny naše akademické programy jsou akreditovány ministerstvem školství v SAE. V roce 2011 se naše osnovy rozšířily o několik bakalářských a přidružených studijních programů.

Stipendijní programy

Mnoho našich studentů v KIC získává různá stipendia a slevy od vlády, soukromých organizací, místních společností a zahraničních ambasád.

Cenově dostupné školné

KIC se snaží nabízet dostupné vzdělání. Věříme, že kvalitní vzdělání by mělo být dostupné všem kandidátům za rozumnou cenu a děláme vše pro to, aby žádný student o vzdělání nepřišel.

Studentské aktivity

KIC je hrdé na to, že může nabídnout širokou škálu studentských aktivit. Snažíme se, abychom mezi našimi studenty podporovali pocit sounáležitosti. Naším cílem je stylizovat náš kampus do centra sociálních interakcí a poutavých aktivit.

Přátelské učební prostředí

KIC má přátelské a interaktivní výukové prostředí, které pomáhá každému studentovi získat kvalitní vzdělání ve zvoleném studijním oboru. Naším cílem je vštípit našim absolventům silné zásady, které jim umožní vést a vynikat ve své kariéře. Ve znalostním a inovačním společenství jsou podporovány inovace a progresivní myšlení. Věříme v transparentnost a férovost a snažíme se vybudovat prostředí, kde se naši studenti budou cítit pohodlně při komunikaci s učiteli a zaměstnanci.

Pomoc při zprostředkování zaměstnání

KIC nabízí studentům po ukončení studia pomoc při zprostředkování zaměstnání. Máme specializovanou kancelář a zaměstnance, kteří pomáhají studentům najít vhodné zaměstnání. Děláme, co je v našich silách, abychom přiřadili správné studenty ke správným pozicím, které odpovídají jejich dovednostem, původu a zájmům.

Vztahy absolventů

KIC buduje a udržuje cennou síť zkušených absolventů, kteří si udržují profesionální spojení s College. To nabízí čerstvým absolventům fond kontaktů, se kterými se mohou propojit. Jedním z cílů KIC je vytvořit komunitu lidí se smyslem pro společenskou odpovědnost, kteří mohou ve svých komunitách působit jako vůdci.

Interaktivní a aplikované učení

Naše učební osnovy jsou navrženy tak, aby byly interaktivní a praktické při vývoji programů, které reagují na současný a budoucí trh práce. Budujeme dovednosti, které studenti budou potřebovat a používat, když začnou a pokračují v práci. Tím je zajištěn bezproblémový přechod našich absolventů na pracoviště po ukončení studia.

Flexibilní plány

Poskytujeme flexibilní plánování tím, že nabízíme všední dny a víkendy. Oceňujeme, že naši studenti mají povinnosti a závazky mimo třídu, a doufáme, že nabídka flexibility podpoří jejich úspěšné zapojení do jejich programů.

    Místa

    • Abu Dhabi

      Al Shahama - Abu Dhabi Road, , Abu Dhabi

    Otázky