Keystone logo
Kingston University BA v ručním vyšívání
Kingston University

BA v ručním vyšívání

Kingston upon Thames, Spojené království

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 250 / per year *

Na kampusu

* Studenti Spojeného království: 9 250 GBP ročně | mezinárodní: 15 900 GBP za první rok

Úvod

Proč si vybrat tento kurz?

Tento vysoce specializovaný kurz ručního vyšívání BA (Hons) se vyučuje na prestižní Royal School of Needlework (RSN) se sídlem v Hampton Court Palace.

Studium probíhá v malých ročnících. Průměrný příjem je pouhých 20 studentů za rok, což umožňuje vysokou úroveň kontaktu mezi studentem a učitelem. Docházka je na plný úvazek a všichni studenti mohou být požádáni, aby se zapojili do víkendové a večerní práce po celý akademický rok.

Techniky ručního vyšívání vyučované v prvním a druhém ročníku RSN jsou jedinečné; žádný jiný poskytovatel na světě nenabízí takovou výuku a učení. Od studentů se očekává, že se zapojí do experimentálních přístupů k vizuálnímu výzkumu a designu, které jsou základem a informují o všech postupech ručního vyšívání.

Kurz poskytuje výukové prostředí, kde znalosti, názory a hodnoty všech studentů pomáhají utvářet výukové prostředí. Výuka ve studiu probíhá podle projektu s individuálními a skupinovými konzultacemi a recenzemi, které umožňují, aby byly individuální názory a znalosti každého studenta oceněny stejnou měrou. Studenti jsou vyzýváni, aby zpochybnili své kreativní nápady a individuální výsledky prostřednictvím našeho podpůrného procesu zpětné vazby ve výuce.

Povzbuzujeme studenty, aby se stali kreativními řešiteli problémů a sdíleli své znalosti a odborné znalosti prostřednictvím účasti na projektech externího zlepšování. Od studentů se očekává, že se zapojí do experimentování a zkoumání, aby informovali svou teoretickou a tvůrčí praxi. Návrh kurikula propojuje teoretické a praktické učení prostřednictvím tematických projektů a příležitostí k učení.

Program výukových programů, přednášek a seminářů usnadňuje zážitkové učení prostřednictvím zkoumání objektů a materiálů, vytváření a kreativní riskování. Náš specializovaný technický tým provede studenty materiály, procesy a vybavením nezbytnými k vybudování jejich odborných znalostí v průběhu kurzu.

Důvody, proč si vybrat Kingston University

  • Jedná se o jediný denní bakalářský studijní program (Hons) specializující se na ruční vyšívání v Evropě.
  • Všichni studenti si rozvinou znalosti, slovní zásobu a dovednosti ručního vyšívání prostřednictvím tematických projektů, rozvíjejí oborově specifické dovednosti v technikách ručního vyšívání RSN.
  • Program učí studenty v malých skupinách, aby zvýšili kvalitu jejich vzdělávacích zkušeností.
  • Každý rok je naplánován program externích řečníků, stejně jako návštěvy muzeí a galerií, které jsou k dispozici všem ročníkům.

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

Vybavení

O Škole

Otázky