Keystone logo
Kyiv International University Bakalář ekonomie
Kyiv International University

Bakalář ekonomie

Kyiv, Ukrajina

0 Years

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Účelem vzdělávacího programu je formovat schopnost aplikovat získané znalosti, dovednosti, dovednosti v humanitních vědách, základní a odborně zaměřené disciplíny pro řešení typických úkolů ekonoma v sociálních a behaviorálních vědních pozicích.

Vzdělávací a odborný program se zaměřuje na moderní profesionální a vědecké úspěchy v ekonomických oborech a zohledňuje specifika finančních služeb podniků v různých formách vlastnictví a zaměřuje se na příslušnou specializaci. Student určuje profesionální a vědeckou kariéru.

Předmětem studia jsou obecné zákony a tendence v rozvoji ekonomických systémů, motivace a chování účastníků trhu, socioekonomické procesy a modelování a regulace.

Cíle školení: školení odborníků, kteří mají moderní ekonomické myšlení, teoretické znalosti a praktické dovednosti potřebné pro řešení úkolů v oblasti činnosti.

Teoretický obsah oblasti předmětu: je formování znalostí o pojmu, kategoriích, pojmech, principech sociálně-behaviorálních a ekonomických věd.

Absolventi mohou pracovat ve státních podnicích a soukromých obchodních strukturách (na různých pozicích organizačně-manažerského a finančně-ekonomického profilu); vykonávat pracovní povinnosti ve státní službě (vypracování a přezkoumání klíčových dokumentů v oblasti sociálně-ekonomické politiky na národní, regionální a místní úrovni); praktikovat vzdělávací a vědeckou činnost ve vysokoškolských zařízeních a výzkumných střediscích (provádění komplexních ekonomických výzkumných a vědeckých projektů, tvorba socioekonomických předpovědí, výukové kurzy).

Absolventi mohou znalosti využít při práci ve výrobních a obchodních podnicích (v pozicích ekonom, hlavní ekonom, účetní-ekonom, ekonom-finančník, plánovací manažer, manažer strategického rozvoje atd., V budoucnu - vrcholoví manažeři, vedoucí oddělení a sektory, ředitelé); domácí a mezinárodní holdingové společnosti (oddělení plánování, strategického a inovativního rozvoje, oddělení rozpočtu a prodeje); poradenské a investiční společnosti; bankovní instituce (korporátní půjčky); státní orgány; vlastní podnikání.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy