Keystone logo
La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

Úvod

La Salle Campus Barcelona - URL je mezinárodní univerzitní centrum s více než stoletou historií, věnované úplnému školení lidí. Zakládáme členy Ramon Llull University, první soukromé neziskové univerzity v Katalánsku.

Strukturované kolem pěti oblastí znalostí, kterými jsou ICT Engineering and Technology, Computer Science, Architecture and Building, Management and Art, Design & Technology, we work with the mission to educate profesionals with value, schopný pozitivně přispět k rozvoji spravedlivějšího a udržitelnější společnost.

Náš kampus je úplným prostorem definovaným jeho vzdělávacím a výzkumným jádrem, ve kterém se také nachází La Salle Technova Barcelona, inkubační park pro podnikání, který umožňuje vztah mezi akademickým a obchodním světem, a řada zařízení, která podporují univerzitní život, jako jako koleje, sportovní zařízení, laboratoře a prostory pro rozvoj různých aktivit podporovaných samotnými studenty.

V tomto prostředí se schází celá vzdělávací komunita. Jsme mezinárodní univerzitní kampus, který funguje jako vzor uznávaný pro školení lidí, kteří přispívají. Jsme hrdí na naši mezinárodní síť absolventů, kteří jsou vždy uznáváni pro svou profesionální dokonalost i pro své silné sociální povolání.

Doufám, že procházení této webové stránky vám umožní objevit vše, co hledáte. Dveře našeho kampusu jsou vždy otevřené.

Vítejte v La Salle Campus Barcelona - URL.

Josep M. Santos

Generální ředitel

Seznamte se s námi

La Salle je instituce s více než 300letou historií a širokou mezinárodní působností. Byli jsme průkopníky v nabídce studií, které jsou za všech okolností přizpůsobeny potřebám trhu a společnosti. Zavazujeme se ke kvalitnímu vzdělávání a hodnotám pro mladé lidi budoucnosti, protože lidé jsou na prvním místě.

Poslání a hodnoty

Jsme mezinárodní, mezikulturní a mezináboženský univerzitní kampus, který funguje jako vzor uznávaný pro vzdělávání lidí, kteří přispívají. Našim studentům poskytujeme hluboké výzkumné kapacity a nezbytné základy pro řešení různých a nejaktuálnějších technologií.

Profesionálové pro podnikání a společnost

Nejdůležitější jsou lidé. Kombinujeme etiku, hodnoty a technické vzdělávání, abychom čelili výzvám budoucnosti.

Posláním La Salle Campus Barcelona je nabízet kvalitní školení na vysoké úrovni v globálním rámci. Naším cílem je poskytnout studentům znalosti, dovednosti a zkušenosti nezbytné pro vysokou účinnost při rozvoji jejich profesní kariéry.

V La Salle Campus Barcelona trénujeme profesionály s vysokým etickým závazkem as potřebnými hodnotami, abychom byli inovativní, věděli, jak se přizpůsobit změnám a vést transformace společnosti v neustálém rozvoji. Všechny naše aktivity v oblasti výuky, výzkumu a přenosu znalostí jsou spojeny s rozvojem pevného a úplného projektu života.

Hlavní cíle našeho univerzitního centra jsou:

 • Přeneste znalosti studentům, kteří se zapojí do našich vzdělávacích programů.
 • Přeneste lidský kapitál do společnosti začleněním našich absolventů do organizací.
 • Přeneste nejnovější technologické pokroky a vytvořte hodnotu na místech, kde jsou užitečná a nezbytná.
 • Převeďte společnosti vytvořené v Technologickém a obchodním inovačním parku a přispějte k rozvoji obchodní struktury.

La Salle v číslech

Přihlásilo se více než 4 000 studentů. 25% studentů je mezinárodních. 75 100 m2 infrastruktury pro výuku, služby a venkovní oblasti.

 • 77 zemí
 • +1 000 škol
 • 60 univerzitních center
 • +85 000 učitelů
 • +1 000 000 studentů

Metodologie

Nový normál vyžaduje nový způsob výuky a učení, přizpůsobený neustále se měnící situaci, která vyžaduje flexibilní učení, aniž by měl jedinou metodiku, ale více možností, které se inteligentním a technologickým způsobem přizpůsobují všem novým vzdělávacím potřebám studentů.

La Salle Campus Barcelona vyvinula nový vzdělávací model, Smart Learning, personalizovaný, kde je student ve středu vzdělávacího procesu, flexibilní, inteligentní a založený na použití technologie, která se přizpůsobuje potřebám na místě, kombinovaná , dálkové a online školení.

Za účelem implementace Smart Learning se učebny transformují na Smart Classroom s technologií, která zaručí školení na místě pro všechny studenty a zajistí, aby žili kvalitní vzdělávací zkušenost přizpůsobenou jejich potřebám nebo okolnostem, ať jsou kdekoli a bez ohledu na sanitární scénář během dalších kurzů. Nový model a implementovaná technologie umožní studentům na místě, kteří se účastní živě a účastní se výuky, aniž by byli fyzicky ve třídě.

Nový model umožní zahraničním studentům, kteří se nedostanou na začátek akademického roku, zahájit programy, jako by byli na akademické půdě. Podobně, pokud v průběhu kurzu mají někteří studenti potíže s fyzickým přístupem do kampusu, lze sezení a praktiky provádět dočasně, na dálku a naživo, při zachování stejného akademického rozvrhu, stejné vzdělávací zkušenosti a kontaktu se zbytkem studentů ve skupině a na akademické půdě.

Vlastnosti modelu Smart Learning

 • Účastníci v geografickém rozložení v reálném čase (studenti i mimo učebnu)
 • Přizpůsobivost preferencím a požadavkům na učení každého studenta.
 • Posiluje sociální vztah a spolupráci mezi studenty.
 • Vysoká angažovanost
 • Přirozená interakce
 • Připojení z libovolného zařízení.
 • Přístup ke vzdělávacím zdrojům a souvisejícím službám
 • Interoperabilita mezi službami a platformami.
 • Monitorování učení a jednotlivých záznamů

Statistika

La Salle v číslech

Zapsalo se více než 4000 studentů. 25 % studentů jsou mezinárodní. 75 100 m2 infrastruktury pro výuku, služby a venkovní plochy.

 • 77 zemí
 • +1 000 škol
 • 60 univerzitních center
 • +85 000 učitelů
 • +1 000 000 studentů

  Vlastnosti kampusu

  Rezidence se nachází v kampusu La Salle Ramon Llull University a vedle nejlepších fakult IQS, UIC, Abat Oliba a dalších center URL, je také ve vybrané části města. Představte si, že máte vše v docházkové vzdálenosti od fakulty, na které studujete. Můžete jít běhat do Collserola nebo nakupovat v centru.

  Prostor pro život a studium svým vlastním tempem. Užijte si svobodu koleje otevřené 24 hodin denně po celý rok.

  Více informací o ubytování naleznete na webových stránkách univerzity.

   Stipendia a financování

   V La Salle klademe lidi na první místo a náš stipendijní program umožňuje mladým talentovaným lidem studovat u nás bez ohledu na jejich finanční situaci nebo jejich rodinné, geografické nebo kulturní zázemí.

   Další informace o podrobnostech stipendia naleznete na webových stránkách univerzity.

   Místa

   • Barcelona

    Llucanes,41, 08022, Barcelona

    Programy

    Otázky