Keystone logo
La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull Bakalářský titul z oboru multimediálního inženýrství - vedlejší video hry
La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

Bakalářský titul z oboru multimediálního inženýrství - vedlejší video hry

Barcelona, Španělsko

4 Years

Angličtina, Španělština,

Plný úvazek

Request application deadline *

02 Sep 2024

EUR 10 080 / per year

Na kampusu

* přijímací řízení zůstává otevřené do naplnění programu

Úvod

La Salle byla první univerzitou ve Španělsku, která nabídla vysokoškolské studium v oboru multimediálního inženýrství (1996) a první titul v oboru multimediálního inženýrství (2008). Více než 20 let školení a odborné činnosti našich absolventů jsou nejlepší zárukou naší práce.

Během tréninkového procesu v La Salle Campus Barcelona budete mít přístup k jedinečným zařízením, jako jsou Medialab, Userlab a Mediadome. Kromě toho, když se zapíšete do tohoto stupně, budete mít příležitost:

 • Zúčastněte se jak skutečných korporátních projektů, tak evropských výzkumných projektů, do nichž je zapojena La Salle.
 • Udělejte stáže u předních společností na celém světě.
 • Zúčastněte se výměn na špičkových multimediálních univerzitách, jako je MIT nebo Carnegie Mellon University.
 • Provádějte jak projekty, tak i praktickou práci s ostatními studenty, kteří jsou zapsáni v různých inženýrských stupních.
 • Pokračujte ve svém tréninku v kampusu zapsáním magisterských a doktorských titulů první úrovně.
 • V učebních osnovách tohoto titulu je k dispozici specializace na videohry. Uvedená specializace bude uvedena ve vašem studijním certifikátu jako „Specializace na videohry“.

La Salle Campus Barcelona - Univerzita Ramon Llull

 • 1a Univerzita ve Španělsku s nabídkou vysokoškolského studia v oboru multimediálního inženýrství (1996)
 • Více než 20 let školení multimediálních inženýrů
 • 100% obsazenost našich studentů

Chytré učení

Nový vzdělávací model pro nový normál.

Tento nový normál vyžaduje nový způsob výuky a učení, přizpůsobený měnící se a nejisté situaci, která vyžaduje flexibilní, inteligentní a technologické učení, které se přizpůsobuje všem novým vzdělávacím potřebám studentů .

La Salle Campus Barcelona - Univerzita Ramona Llulla podporuje nový model Smart Learning a dělá další krok ve své inovativní DNA, která ovlivňuje všechny oblasti vzdělávacího procesu: služba studentům, mezinárodní výměny, dálkové stáže, model práce na dálku aplikovaný na stáže u společnosti, pracovní banka a výzkumné projekty.

Co je nový model inteligentního učení?

Ve třídách byla implementována nejmodernější technologie, která umožní studentům, národním i mezinárodním, kteří se nemohou dostat do kampusu, navštěvovat a účastnit se výuky, aniž by byli fyzicky ve třídě. Zasedání se studenty budou vysílána živě přes internet a ti, kteří se zúčastní virtuálně, budou promítáni na obrazovky, aby je mohli učitelé a studenti na místě vidět a komunikovat s nimi. Všichni studenti, jak na místě, tak ti, kteří nemohou přijít do kampusu, vytvoří jednu skupinu při zachování stejného akademického rozvrhu a kontaktu se svými spolužáky a učiteli.

S novým modelem inteligentního učení budou studenti absolvovat školení, která budou:

 • Personalizované, protože se přizpůsobuje studentovi a jeho potřebám nebo okolnostem, bez ohledu na zdravotní scénář.
 • Flexibilní, protože překonává bariéry online nebo face-to-face metod s platformou, která umožňuje prezenční, kombinované a distanční vzdělávání.
 • Inteligentní, protože je to nový způsob výuky a učení, který kombinuje fyzické a interaktivní zážitky.
 • Technologické učebny byly za účelem implementace metodologie inteligentního učení transformovány na inteligentní učebny, které se skládají z:
  • Zvukový systém s více než 8 000 virtuálními mikrofony na třídu
  • Fotoaparáty vybavené umělou inteligencí
  • Smart Boards pro sdílení obsahu do a ze Smart Classroom, což zlepšuje spolupráci.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

Vybavení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky