Keystone logo
La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull Kvalifikace dvojitého titulu v mezinárodním počítačovém inženýrství a řízení obchodu a technologií
La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

Kvalifikace dvojitého titulu v mezinárodním počítačovém inženýrství a řízení obchodu a technologií

Barcelona, Španělsko

11 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline *

02 Sep 2024

EUR 16 800 / per year

Na kampusu

* přijímací řízení zůstává otevřené do naplnění programu

Úvod

La Salle Campus Barcelona nabízí 5 dvojitých studijních programů v oblasti ICT Engineering a Business Management . S dvojnásobnými tituly můžete dokončit vysokoškolské studium za 5 akademických let a získat dvě oficiální kvalifikace.

Konstrukce těchto dvojitých titulů umožňuje studentům získat dva komplementární tituly, a proto rozvíjet globální a interdisciplinární profil, který otevírá mnoho profesionálních dveří .

Dvojité tituly jsou akademicky náročnější (240 kreditů ECTS). Tyto dvojité kvalifikace jsou proto zaměřeny na studenty se silným akademickým výkonem v závěrečných školních letech.

Cíle

Dvojité studijní programy jsou náročnější než čtyřleté bakalářské programy (240 kreditů ECTS) a jednorázové studijní programy. Proto jsou tyto kurzy určeny studentům s vynikajícími akademickými výsledky, kteří se specializují na vědecko-technologickou maturitu. Uchazeči o tento program budou muset po dokončení přijímacího řízení předložit důkaz o svých akademických výsledcích v posledních ročnících střední školy.

Dvojnásobná kvalifikace v mezinárodním počítačovém inženýrství a řízení obchodu a technologií v La Salle BCN si klade za cíl vytvořit technologické a obchodní vůdce budoucnosti, schopné vést činnosti v oblasti řízení obchodu, poskytovat poradenské služby, implementovat IT systémy, které řeší problémy s manipulací s daty v společnost nebo organizace, v globálním měřítku i v lokalizovaných funkčních oblastech.

Na trhu existuje silná poptávka po profesionálech s analytickými schopnostmi a manažerskými dovednostmi, jejichž profil se dokáže přizpůsobit pozicím ve strategickém managementu (finance, lidské zdroje,

Prodej a marketing, distribuce a obchod atd.) Nebo ve výkonném managementu v horní části organizačního schématu společnosti.

Dvojitý titul v oboru počítačového inženýrství a managementu technologických společností má za cíl vyškolit technologické obchodní manažery budoucnosti, schopné vést obchodní činnosti, jako je management, poradenství a implementace a údržba systémů IT a správy dat pro firmy a organizace , globálně i konkrétněji.

Trh práce v současné době hledá profily s vysokou analytickou kapacitou a manažerskými dovednostmi, aby pracoval jako vedoucí strategických oddělení společnosti (finanční, lidské zdroje, prodej a marketing, distribuce a obchod atd.) Nebo jako vedoucí manažerské pozice, stejně jako další pozice ve struktuře společnosti.

V důsledku rozvoje informačních technologií a jejich narůstajícího dopadu na všechna profesní odvětví a všechny funkční oblasti bylo v čísle časopisu Forbes z roku 2015 umístěno 6 technologických společností mezi 10 nejvýkonnějších značek světa, konkrétně: Apple, Microsoft, Google, Coca-Cola, IBM, McDonald's, Samsung, Toyota, General Electronics a Facebook . Kromě toho bylo 5 technologických společností zařazeno mezi 11. a 20. pozici nejmocnějších společností na světě: Amazon.com, at & t, CISCO, Intel a Oracle .

Metodologie

Systém titulu v řízení technologických společností je založen na dynamické metodice La Salle. Jeho hlavní body jsou:

 • Metoda učení Learning by Challenge
 • Posílení znalostí, dovedností a nástrojů
 • Internacionalizace a globalizace
 • Technologie jako centrum učení

Učení výzvou

Získaná teorie bude neustále aplikována na praktické reality, případy řízení, projekty se společnostmi, obchodní simulace, řešení problémů. Rovněž budete analyzovat stávající teorie a rozvíjet hluboké porozumění světu podnikání.

Znalosti, schopnosti a nástroje

Získáte praktický přístup k učení, který vám umožní rozvíjet znalosti, ale také osobní a profesionální dovednosti. Připravíte se na zahájení profesionální kariéry v rychle se měnícím mezinárodním obchodním prostředí. Týmová práce, dovednosti v oblasti vedení a komunikace, praktické používání nástrojů (pro vytváření a správu databází, vývoj webových aplikací, správu obsahu kanálů sociálních médií, IT systémů nebo pro návrh a správu mobilních aplikací) bude během vašeho procesu učení zásadní.

Podle definice mezinárodní

Internacionalizace je jedním z našich charakteristických znaků, takže náš program navrhl a spravuje mezinárodní tým pedagogů. Máte kulturně rozmanitý zážitek z kampusu s více než 40 národnostmi a učiteli z celého světa. V La Salle chápeme, že studenti by měli mít mezinárodní zkušenosti, aby mohli růst jako člověk, a proto vám nabízíme řadu příležitostí (pobyty v Šanghaji a San Francisku a modelový projekt OSN ve městě New York ), což vám umožní provádět různé programy v Londýně, Paříži, Bruselu, Frankfurtu, Austrálii, Číně nebo Latinské Americe.

Důležitost technologie

Tento studijní program kombinuje svět technologie a podnikání. Společnosti, ekonomiky a naše společnosti se rychle transformují technologiemi. Tím chápeme, že studenti podnikání musí pochopit důležitost technologie a její správu, aby mohli rozvíjet nové příležitosti. Připravujeme vás na budoucnost, abyste byli připraveni na změny a nejistotu a využili potenciál technologie k lepšímu postavení naší společnosti.

Chytré učení

Nový vzdělávací model pro nový normál.

Tento nový normál vyžaduje nový způsob výuky a učení, přizpůsobený měnící se a nejisté situaci, která vyžaduje flexibilní, inteligentní a technologické učení, které se přizpůsobuje všem novým vzdělávacím potřebám studentů .

La Salle Campus Barcelona - Univerzita Ramona Llulla podporuje nový model Smart Learning a dělá další krok ve své inovativní DNA, která ovlivňuje všechny oblasti vzdělávacího procesu: služba studentům, mezinárodní výměny, dálkové stáže, model práce na dálku aplikovaný na stáže u společnosti, pracovní banka a výzkumné projekty.

Co je nový model inteligentního učení?

Ve třídách byla implementována nejmodernější technologie, která umožní studentům, národním i mezinárodním, kteří se nemohou dostat do kampusu, navštěvovat a účastnit se výuky, aniž by byli fyzicky ve třídě. Zasedání se studenty budou vysílána živě přes internet a ti, kteří se zúčastní virtuálně, budou promítáni na obrazovky, aby je mohli učitelé a studenti na místě vidět a komunikovat s nimi. Všichni studenti, jak na místě, tak ti, kteří nemohou přijít do kampusu, vytvoří jednu skupinu při zachování stejného akademického rozvrhu a kontaktu se svými spolužáky a učiteli.

S novým modelem inteligentního učení budou studenti absolvovat školení, která budou:

 • Personalizované, protože se přizpůsobuje studentovi a jeho potřebám nebo okolnostem, bez ohledu na zdravotní scénář.
 • Flexibilní, protože překonává bariéry online nebo face-to-face metod s platformou, která umožňuje prezenční, kombinované a distanční vzdělávání.
 • Inteligentní, protože je to nový způsob výuky a učení, který kombinuje fyzické a interaktivní zážitky.
 • Technologické učebny byly za účelem implementace metodologie inteligentního učení transformovány na inteligentní učebny, které se skládají z:
  • Zvukový systém s více než 8 000 virtuálními mikrofony na třídu
  • Fotoaparáty vybavené umělou inteligencí
  • Smart Boards pro sdílení obsahu do a ze Smart Classroom, což zlepšuje spolupráci.

Chytré učení na chytrém kampusu

Rovněž byla provedena práce na přizpůsobení všech infrastruktur k vytvoření inteligentního kampusu (učebny, laboratoře, inkubátor, výzkumné infrastruktury, společné prostory, služby, studentská rezidence, fitness centrum, zahrady) tak, aby byly zároveň udržitelnými a ekologickými prostory . Byly také nainstalovány ovladače teploty, dávkovače dezinfekce rukou, speciální mýdla a protokoly o čištění byly zvýšeny a upraveny, mimo jiné.

V La Salle - Universitat Ramon Llull vynakládáme veškeré úsilí, abychom studentům nabídli kvalitní vzdělání a univerzitní zážitek bez bariér, ať jsou kdekoli.

Kariérní možnosti

S titulem v oboru řízení technologických společností získáte solidní základ kapacit a znalostí v mezinárodním obchodním managementu . Po dokončení získáte mezinárodní vizi a podnikatelský a inovativní přístup k řízení podniku.

Získáte potřebné znalosti, abyste byli odborně kvalifikováni v široké škále možností:

 • Budete připraveni vstoupit na trh práce v celé řadě pracovních pozic v kterékoli z pracovních oblastí společnosti v jakémkoli odvětví nebo sektoru.
 • Můžete si najmout kteroukoli z oblastí financí, marketingového řízení, operací, lidských zdrojů, řízení technologií a inovací nebo řízení projektů.
 • Můžete být přijati na mezinárodní úrovni a budete moci pracovat v multikulturním pracovním prostředí. Ad-hoc dovednosti, mezi které patří komunikační, týmová práce, vedení, plánování, organizace a analytické dovednosti, vám umožní rychle se učit a rozvíjet v kontextu organizace.
 • Budete připraveni zahájit podnikání a začít podnikat (Start-up).
 • Některé z možných profesionálních výstupů jsou: Digital Business Development Manager / BizDev, Digital Product Manager, Product Manager, Monetization Analyst, Online Reputation Manager, Community Manager, Digital assets, Digital Business Analyst and start-up, Consumer Analyst / digital audience, BB Source Manager: Big Data, App Marketing Analyst, Account Manager a Accounts Manager, eCommerce Analyst, Marketing Analyst Online, Digital Campaign Manager, SEM Campaign Manager, SEO: Search positioning optics, Brand Manager, Trend Analyst, Startup Founder, Junior consultant, Financial Analyst (junior), Event Manager, Customer Service Manager, Sales Manager, and Marketing Activation Manager.

Akademické příležitosti

 • Můžete také přistupovat k univerzitním magisterským programům na mezinárodní úrovni. Bývalí studenti následně studovali mimo jiné magisterské studium na univerzitách jako je Standfordská univerzita, London School of Economics, IESE, University of Warwick, Nanyang Technological University Singapore.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

Vybavení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky