Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Lamar University

Lamar University

Lamar University

Úvod

Lamar University - Jsme kardinálové!

Najděte svůj domov na Lamar University !

Lamar University , která je domovem více než 15 000 studentů, se nachází nedaleko Houstonu v Beaumontu v Texasu a patří mezi nejrychleji se rozvíjející vysoké školy a univerzity v Texasu a je členem systému státní univerzity v Texasu. LU nabízí více než 100 studijních programů vedoucích k získání bakalářského, magisterského a doktorského titulu. Areál 292 akrů v Beaumont je asi 90 mil východně od Houstonu a asi 25 kilometrů západně od Louisiany.

Akademici

Univerzita byla na národní úrovni uznána za kvalitu svého základního kurikula a rozmanitost svého studentského orgánu ve srovnání s jinými univerzitami poblíž Houstonu. Lamarovy malé velikosti třídy a nízký poměr studentů k fakultě umožňují studentům budovat smysluplné vztahy s odbornou fakultou, která se opravdu zajímá o jejich úspěch.

LU zdůrazňuje akademický úspěch zdůrazňováním praktického učení na všech úrovních, poskytováním dostatečných příležitostí pro vysokoškolský výzkum a podporou vynikajícího programu Honours. Univerzita je akreditována Komisí pro vysoké školy jižní asociace vysokých škol a škol. Několik univerzit a programů LU vlastní další specializované certifikáty, které uznávají jejich kvalitu a odborné znalosti.

Areál Vybavení

Areál LU poskytuje studentům životní vybavení pro výuku a volný čas. Více než 2 500 studentů žije v areálu, pouhou hodinu a půl od Houstonu, v moderních bytových halách známých jako Cardinal Village, které mají soukromé ložnice a pěkně zařízené obývací pokoje. Všichni studenti Lamar University mají přístup do gurmánské jídelny a do prostorného sportovního střediska Sheila Umphrey, do sportovního areálu s lezeckou stěnou o výšce 43 stop, do nejmodernějšího vybavení pro cvičení a řady intramurálních sportů.

Život v kampusu

Kromě učebny rozvíjejí studenti Lamar University vůdčí schopnosti a celoživotní přátelství ve více než 100 klubech a organizacích kampusu. Studenti mají vliv prostřednictvím národně sdružených bratrství a spolků, profesních sdružení, kulturních skupin, náboženských klubů a servisních organizací. Blízkost Lamar University k Houstonu také nabízí jedinečnou příležitost být blízko města, ale je dost daleko na to, abyste se dostali pryč.

Atletika

Studenti Lamar University si na kardinálech užívají fandění ve více než tuctu mužů a žen ve sportu NCAA Division I. Týmy kardinálů, které se účastní konference Southland Conference, mají historii vítězných šampionátů ve sportu, včetně basketbalu mužů, žen, basketbalu, volejbalu, golfu a běžeckých tratí. Baseballový program, vedený legendárním trenérem Jimem Gilliganem, přinesl několik hlavních ligy. Nový fotbalový program LU zvýšil vzrušení na kampusu díky výprodejním davům a studentům zapojeným do pochodové kapely, roztleskávačky, tanečního týmu a veškeré zábavy z herních dnů.

Prohlášení o akreditaci

Prohlášení o akreditaci

Lamar University je akreditována jižním sdružením vysokých škol a škol Komise pro vysoké školy, aby udělovala přidružené, bakalářské, magisterské a doktorské tituly. Obraťte se na Komisi pro vysoké školy v roce 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 nebo zavolejte na číslo 404-679-4500, pokud máte dotazy ohledně akreditace Lamar University .

Nediskriminační zásady

Lamar University je rovnost příležitostí, vzdělávací vzdělávací instituce a zaměstnavatel. Lamar University nediskriminuje žádného zaměstnance nebo uchazeče o zaměstnání z důvodu rasy, barvy pleti, náboženství, pohlaví, věku, zdravotního postižení, národního původu, statusu veterána, sexuální orientace nebo genderové identity, v souladu se zajištěním souladu s hlavou VII Zákon o občanských právech z roku 1964; Výkonný řád 11246 v platném znění; Hlava IX pozměňovacích návrhů z roku 1972 ve znění pozdějších předpisů; Oddíl 504 zákona o rehabilitaci z roku 1973.

Texas Public Information Act

Podle zákona vlády Texasu, kapitoly 552, bude Lamar University dodržovat všechna ustanovení týkající se zveřejňování požadovaných veřejných informací. Předpokládá se, že všechny vládní informace jsou přístupné veřejnosti, ačkoli se na jejich zveřejnění vztahují určité výjimky. Lamar University neprodleně zveřejní požadované informace, které nejsou zákonem důvěrné, ať už jsou ústavní, zákonné nebo soudní, nebo informace, pro které nebyla požadována výjimka ze zveřejnění.

Prohlášení o poslání

Lamar University se věnuje úspěchu studentů zapojením a zmocněním studentů dovednostmi a znalostmi, aby se jim dařilo v jejich osobním životě a ve vybraných oblastech úsilí. Jako instituce poskytující doktorské Lamar University je Lamar University mezinárodně uznávaná pro své vysoce kvalitní akademiky, inovativní učební osnovy, rozmanitost studentské populace, přístupnost, úspěchy studentů a špičkové vědecké aktivity přispívající k transformaci komunit jihovýchodního Texasu i mimo něj.

Váš moment je tady

Jste formováni každou okamžikem vašeho života, a to vás činí jedinečným. Na Lamar University je vzdělání založeno na vašich individuálních potřebách, aby vám poskytlo nástroje pro úspěch na postgraduální škole a vaší kariéře. Díky osobním studijním zkušenostem pro každého studenta a řadě praktických příležitostí vám LU počítá váš čas. Využijte své chvíle na Lamar University co nejlépe.

Místa

  • Beaumont

    Lamar University 4400 MLK Blvd., 77710, Beaumont

Otázky