Keystone logo
Landmark Baptist College

Landmark Baptist College

Landmark Baptist College

Úvod

Landmark Baptist College je biblická škola, která je ministerstvem Landmark Baptist Church. Naším hlavním cílem je vyškolit muže a ženy, aby sloužili Pánu v místním církevním prostředí.

Jako dítě strávil pastor Carter své rané roky vyrůstáním v jižní Georgii; když mu bylo asi osm let, jeho rodina se přestěhovala do oblasti Haines City. Tam strávil zbytek dětství a absolvoval místní střední školu ve městě. Po absolutoriu pracoval v místní oblasti a ve svém volném čase závodil s automobily. Rychle se stal velmi úspěšným jezdcem závodního vozu a známým favoritem v celé oblasti střední Floridy.

Přibližně ve stejnou dobu pastor Carter důvěřoval Kristu jako jeho Spasiteli, protože mladá dáma, kterou chtěl dodnes, trval na tom, aby s ní navštěvoval základní baptistický kostel. Ta mladá dáma, Sonja, se později stala jeho manželkou a přestěhovali se do oblasti Winter Haven na Floridě. Pastor Carter navštěvoval biblickou školu v Lakelandu na Floridě a poté přijal svoji první pastoraci v Gant Lake na Floridě.

Místa

  • Haines City

    East Hinson Avenue,810, 33844, Haines City

    Otázky