Keystone logo
Laramie County Community College

Laramie County Community College

Laramie County Community College

Úvod

Posláním Laramie County Community College ( LCCC ) je transformovat životy našich studentů pomocí síly inspirovaného učení.

Všichni jsme vázáni základním porozuměním, že naši studenti, bez ohledu na to, jak dorazí na Laramie County Community College , touží po lepším životě tím, že se zapojí do procesu získávání znalostí. Proto jsme nuceni napomáhat této transformaci tím, že nabízíme různé vzdělávací zkušenosti, které mají být inspirativní pro všechny, kteří se účastní procesu učení. I když uznáváme, že naše práce je různorodá, celá práce, kterou děláme, je založena na čtyřech základních prvcích komplexní mise komunitní školy: Připravit lidi na akademický úspěch v učení na vysoké škole (akademická příprava); Zapojit naše studenty do vzdělávacích aktivit, které je připraví a postoupí prostřednictvím studia bakalářského titulu (příprava na přestup); Rozvíjet jednotlivce pro vstup nebo postup v produktivních, život naplňujících povoláních a povoláních (rozvoj pracovních sil); K obohacení komunit, kterým sloužíme, prostřednictvím aktivit, které stimulují a udržují zdravou společnost a ekonomiku (rozvoj komunity).

Kromě pořádání kreditních a neúvěrových kurzů a akcí na Laramie County Community College kampusu univerzity Laramie County Community College také otevírá své brány komunitě pro konference, akce, večírky a školení.

Kancelář pro zařízení a události poskytuje nízkonákladová zařízení a půjčovny vybavení vládním agenturám, soukromým podnikům, skupinám i jednotlivcům.

Místa

 • Cheyenne

  East College Drive,1400, 82007, Cheyenne

  • Laramie

   Boulder Drive,1125, 82070, Laramie

   • Pine Bluffs

    Elm Street,607, 82082, Pine Bluffs

    Otázky