Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Lawrence University

Lawrence University

Lawrence University

Úvod

Top Ranked Private Residential Liberal Arts Experience

Lawrence University je špičková soukromá rezidenční liberální umělecká škola a konzervatoř hudby, která je věnována výhradně vysokoškolskému vzdělávání. Nachází se v přivítání Středozápadní stát Wisconsin, s 15% z jeho 1500 vysokoškoláků pocházejících z více než 50 zemí mimo USA, Lawrence komunita je jedním z nejvíce mezinárodně různorodé v zemi. Pyšný člen vysokých škol, které mění organizaci, Lawrence je věnován angažovanému vzdělávacímu přístupu, který rozvíjí schopnosti, které jsou vysoce ceněny absolventskými školami a zaměstnavateli.

Programy

 • Bakalářský obor umění se 44 studijními obory
 • Bakalář hudby se čtyřmi hlavními specializacemi a dvěma oblastmi důrazu
 • 5-leté bakalářské studium umění a bakalář hudby

Zapojené učení v Lawrence

Zapojené učení zahrnuje náročné a smysluplné osobní vzdělávací zkušenosti s fakultou a vrstevníky ve velikostech třídy v průměru 15 studentů. Tyto aktivní dovednosti zkoumání, debatování, zkoumání a vytváření vás připraví na přizpůsobení a vzkvétání ve stále se měnícím světě.

V Lawrence naši 1500 studenti pocházejí z největších světových měst a nejmenších měst, aby vytvořili soudržnou rezidenční komunitu v příjemném a bezpečném městě. Studenti Lawrence jsou akademicky, sociálně, kulturně a ekonomicky různorodí. Jsou inteligentní, přátelští a prosperují ze spolupráce.

Mimo hlavní kampus nabízí Lawrence kampusové zkušenosti na našem klidném kampusu Bjorklunden o rozloze 441 akrů.

Vlastnosti kampusu

  Místa

  • Appleton

   711 E. Boldt Way, , Appleton

  Otázky