Keystone logo
© BIMM University
LIBF Online

LIBF Online

LIBF Online

Úvod

LIBF je respektovaným jménem v britském školství již více než 140 let. Poskytují bakalářské, magisterské a MBA studijní kurzy pro britské a zahraniční studenty na částečný i prezenční úvazek. Jako menší vysokoškolská instituce s fakultou profesionálů z oboru má LIBF ideální pozici, aby vám pomohla na vaší profesní cestě – právě s tím pomohla tisícům studentů po celém světě.

Jejich kurzy poskytují dovednosti, které potřebujete pro kariéru v oblasti obchodu, managementu, datové vědy a financí, se silným důrazem na praktické dovednosti převzaté z případových studií z reálného života. LIBF navíc nabízí zdroje, jako jsou podcastové kanály pokrývající nejnovější zprávy, kariérní poradenství a rozhovory s předními osobnostmi ve finančním a obchodním světě, stejně jako bezplatné webové semináře.

Co je dálkové studium?

Distanční studium umožňuje mezinárodním studentům a studentům se sídlem ve Spojeném království studovat na titul LIBF 100% flexibilně a 100% online. Studium vlastním tempem umožňuje studentům kombinovat studium s prací na plný úvazek nebo jinými závazky.

Proč studovat na LIBF?

LIBF má pověst vynikající výuky, která odpovídá praktickým potřebám. Když s nimi budete studovat, budete se učit od akademiků, kteří si užili úspěšnou kariéru – zkušených lídrů v oboru, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti, aby obohatili vaše učení. A když se připojíte k LIBF, připojíte se ke globální komunitě profesionálů a absolventů, kteří vám mohou pomoci v jakékoli fázi vaší kariéry.

Jaká je historie LIBF?

Ještě v roce 1879 neexistovala žádná kvalifikace pro bankovní pracovníky a jen velmi málo příležitostí k pokroku. Malá skupina bankovních profesionálů, spojená potřebou profesionálního uznání jejich dovedností a zkušeností, založila první Institut bankéřů v Anglii a Walesu, který se později stal LIBF.

Dnes LIBF poskytuje studentům po celém světě vše, co potřebují, aby se mohli flexibilně učit online a kdekoli, a je jediným profesionálním orgánem na světě s pravomocemi udělovat tituly. Mají globální komunitu studentů a absolventů ve více než 120 zemích.

Výhody učení s LIBF

Naprosto flexibilní učení

Přizpůsobte učení vašemu životu, ale studujte strukturovaným způsobem pomocí flexibilního online přístupu s plnou podporou vašich lektorů a tutorů. Učte se na částečný nebo plný úvazek – svým vlastním tempem, plně online, kdekoli.

Více než 140 let zkušeností

Upgradujte své odborné znalosti o dovednosti budoucnosti. Aby vám pomohla uspět a pokročit ve vaší kariéře, LIBF kombinuje svou dlouhou historii vzdělávání v oblasti financí, obchodu a bankovnictví s aktuální online vzdělávací platformou.

Inovativní personalizované učení

Učte se podle vlastních podmínek. Získejte dovednosti, které potřebujete, abyste dosáhli svého plného potenciálu a dosáhli svých ambicí. Získáte podporu a také přístup k pokročilým nástrojům digitálního učení a praktickým zkušenostem z reálného života.

Odměna za vaše ambice

Online vzdělávání je cenově dostupná, přizpůsobená možnost, která vyhovuje vašemu životnímu stylu. Poplatky za online tituly LIBF jsou rozloženy na délku vámi zvoleného programu, což vám usnadňuje správu vašich financí.

Online kurzy LIBF

LIBF nabízí osm online studijních programů: čtyři bakalářské, tři magisterské a MBA. Ať už studujete na plný nebo částečný úvazek, můžete těžit z flexibilních platebních možností a rozdělit si poplatky během zvolené doby studia. Jako mezinárodní student můžete mít nárok na slevu až 60 % na školné.

Bakalářské kurzy

 • BSc (Hons) Business Management (celkové náklady 10 403 GBP nebo 1 734 GBP ročně na částečný úvazek II)
 • BSc (Hons) Computer Science (celkové náklady 10 403 GBP nebo 1 734 GBP ročně na částečný úvazek II)
 • BSc (Hons) Data Science (celkové náklady 10 403 GBP nebo 1 734 GBP ročně na částečný úvazek II)
 • BSc (Hons) International Management (celkové náklady 10 403 GBP nebo 1 734 GBP ročně na částečný úvazek II)

Magisterské a MBA kurzy

 • MSc Umělá inteligence (stojí 2 681 GBP ročně na částečný úvazek II)
 • MSc Data Science (cena 2 681 GBP ročně na částečný úvazek II)
 • MSc Management (cena 2 681 GBP ročně na částečný úvazek II)
 • MBA (cena 2 819 GBP ročně na částečný úvazek II)

* Ceny zahrnují stipendium.

** Ceny začínají od, pro individuální nabídku kontaktujte instituci.

*** Další slevy jsou k dispozici, pokud se platba provádí ročně nebo v plné výši.

Délka kurzů

Studenti mohou absolvovat online kurzy LIBF na plný nebo částečný úvazek.

Zatímco doba studia u bakalářského studia je tři roky, existují dvě flexibilní možnosti kombinovaného studia v délce čtyř nebo šesti let. Obdobně denní doba studia u jejich magisterského a MBA studia je 12 měsíců, ale můžete je absolvovat na částečný úvazek nad 18 měsíců nebo dva roky.

Přijímací řízení

Bakalářské kurzy:

 • 2 předměty na úrovni A nebo ekvivalent. GCSE matematika a angličtina, stupeň C (4) nebo vyšší
 • Anglický jazyk: IELTS úroveň 6 nebo vyšší bez prvku pod 5,5 (nebo ekvivalentní)
 • Pracovní zkušenosti lze považovat za alternativu k akademickým kvalifikacím.

Magisterské a MBA kurzy:

 • Nižší druhotřídní vyznamenání (stupeň C nebo 50–59 %) a vyšší nebo ekvivalentní – od uznávané instituce. Zámořská kvalifikace bude muset být ověřena prostřednictvím ECCTIS (UK ENIC)
 • Anglický jazyk: IELTS Level 6.5 nebo vyšší bez prvku nižšího než 6.0 (nebo ekvivalentní)
 • Pracovní zkušenosti nejsou podmínkou, ale lze je považovat za alternativu k akademické kvalifikaci.

Požadavky anglického jazyka

 • IELTS: Úroveň 6 nebo vyšší
 • TOEFL: minimálně 80 bodů
 • Trinity College ISE: ISE III při minimálním absolvování. Upozorňujeme, že akademické výsledky Trinity College ISE jsou platné pouze dva roky.
 • Test z angličtiny Duolingo: minimálně 95 bodů. Udělejte si online test angličtiny Duolingo. Zabere to pouhých 45 až 60 minut a výsledky obdržíte do dvou dnů. Poté můžete poslat svůj certifikát LIBF
 • Cambridge Certificate: celkově minimálně B.

Stipendia a financování

LIBF je registrovaným poskytovatelem u Kanceláře pro studenty.

Zahraniční studenti mohou získat až 60% slevu na školném. "

Místa

 • London

  Monument Street,36, EC3R 8LJ, London

  Otázky