Keystone logo
Lincoln Memorial University

Lincoln Memorial University

Lincoln Memorial University

Úvod

Milovaný 16. prezident naší země, Abraham Lincoln, pocházel ze sousedního Kentucky. Ale možná nevíte, že si představoval „velkou univerzitu pro lidi z této oblasti“ zde v Cumberland Gap. O sto čtyřicet let později je Lincoln Memorial University dědicem této vize a jsme velmi hrdí, že můžeme nosit jeho jméno a přijímat jeho odkaz.

Hlavní kampus LMU v Harrogate, Tennessee, uhnízděný v nedotčeném pohoří Appalachian Mountains, je jak malebný, tak historický. Asi 55 mil severně od Knoxville, Tennessee, jsme dokonale připraveni nabídnout vzdělání v oblasti svobodných umění. LMU, hlavní kampus plný aktivit pro rezidenční studenty a 11 rozšířených míst v okolních oblastech, poskytuje vzdělávací zážitky, které vyhovují vašemu životu. S více než 30 akademickými obory od účetnictví po biologii divoké zvěře a rybolovu máte úspěch na dosah.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Harrogate

    Cumberland Gap Parkway,6965, 37752, Harrogate

Otázky