Keystone logo
Lincoln University of Missouri

Lincoln University of Missouri

Lincoln University of Missouri

Úvod

Na konci občanské války vojáci a důstojníci 62. barevné pěchoty Spojených států, umístěné ve Fort McIntosh v Texasu, ale složené převážně z Missourianů, podnikly kroky k založení vzdělávací instituce v Jefferson City v Missouri, kterou pojmenovali Lincoln Institute. .

Členové 62. barevné pěchoty přispěli částkou 5 000 $; toto bylo doplněno o přibližně 1400 $, které poskytla 65. Barevná pěchota. 14. ledna 1866 byl Lincoln Institute formálně založen pod organizačním výborem. V červnu téhož roku byla začleněna a výbor se stal správní radou. Richard Baxter Foster, bývalý nadporučík 62. pěchoty, byl jmenován prvním ředitelem Lincoln Institute. 17. září 1866 škola otevřela dveře do první třídy ve staré zárubně v Jefferson City.

V roce 1870 začala škola dostávat podporu od státu Missouri pro přípravu učitelů. V roce 1871 se Lincoln Institute přestěhoval do dnešního kampusu. V roce 1877 byla do učebních osnov přidána práce na vysoké škole a přijetí zákona o normální škole umožnilo absolventům Lincolnu celoživotně učit v Missouri bez dalšího zkoumání. Lincoln Institute se formálně stal státní institucí v roce 1879, kdy byl majetek převeden na stát. Podle druhého zákona o Morrillovi z roku 1890 se Lincoln stal institucí poskytující půdu a následující rok byly do osnov zařazeny průmyslové a zemědělské kurzy.

Místa

  • Jefferson City

    Chestnut Street,820, 65101, Jefferson City

    Otázky