Keystone logo
Lindenwood University Theatre (BA, BFA)
Lindenwood University

Theatre (BA, BFA)

Saint Charles, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 9 550 / per semester *

Na kampusu

* block rate for traditional, full-time tuition

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Program Lindenwood's Theatre je navržen tak, aby vás plně připravil na život v divadelním umění. Naše zařízení jsou bezkonkurenční, od hlediště ve stylu Broadwaye s 1 200 místy až po všestranné a intimní černé divadlo.

Lindenwood UniversityDivadelní program společnosti 's Theatre Program získal od jara 2021 9 certifikátů za zásluhy z regionu 5 Kennedy Center American College Theatre Festival (KCACTF)!

Nabízíme tituly BA i BFA. BA v divadle vás ponoří do všech aspektů umělecké formy prostřednictvím zkoumání performance, technického divadla, designu a režie. BA je navržen s flexibilitou, aby přizpůsobil stupeň vašemu zájmu a cílům.

Náš titul BFA v oboru divadlo nabízí předprofesionální školení ve stylu konzervatoře v 1 ze 4 oblastí důrazu: herectví, design a technické divadlo, hudební divadlo nebo scénický management. Každá cesta BFA, která vychází ze základního kurikula, poskytuje intenzivní, specializované školení a také četné studiové a produkční zkušenosti ve vaší oblasti důrazu.

Přijetí na BFA v divadle vyžaduje konkurz/pohovor. Pokud si přejete absolvovat BFA a neabsolvujete nebo nemůžete konkurs/pohovor před zápisem, budete moci prohlásit pouze BA v divadle. Na konci prvního semestru studia pak můžete udělat konkurz/pohovor do programu BFA. Na bakalářský titul v divadle není vyžadován žádný konkurz/pohovor.

Divadelní fakulta at Lindenwood University

Divadelní fakulta v Lindenwood University zahrnuje profesionály na plný úvazek a pomocné profesionály s letitými divadelními zkušenostmi. Divadelní fakulta Lindenwood vyniká ve svém řemesle od herectví přes režii až po design a jevištní/produkční management a pomůže vám vyniknout i ve vašem.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy