Keystone logo
Lindenwood University Theatre (BFA) with Design and Technical Theatre Emphasis
Lindenwood University

Theatre (BFA) with Design and Technical Theatre Emphasis

Saint Charles, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 9 550 / per semester *

Na kampusu

* block rate for traditional, full-time tuition

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Hra není kompletní bez scén a světel. Pokud vás zajímají technické aspekty divadla, může být pro vás Divadlo (BFA) s důrazem na design a technické divadlo. Tento program je strukturován tak, aby vás připravil na práci v profesionálním divadle. Budete rozvíjet technické dovednosti a umělecké vize prostřednictvím řady kurzů a praktických aplikací zaměřených na vaše specifické zájmy a potřeby.

Divadlo (BFA) s důrazem na design a technické divadlo vyžaduje 63 kreditních hodin. Během absolvování programu se naučíte scénickému, scénickému a kostýmnímu designu, světelnému designu, zvukovému designu a mnohému dalšímu, co pomůže show pokračovat.

Designové a technické divadlo at Lindenwood University

Studenti designu a technického divadla v Lindenwood mají možnost pracovat s nejmodernějším vybavením a designovou technologií v Centru umění J. Scheideggera. Tyto nástroje ve spojení s naší informovanou a zkušenou fakultou nabízejí studentům dostatek příležitostí k praktickému učení, zatímco pokračují v rozvoji svého řemesla.

Fakulta designu a technického divadla Lindenwood University

Fakulta designu a technického divadla v Lindenwood University je vysoce kvalifikovaná a dobře informovaná a vždy připravena vám pomoci. Jsou to profesionálové v oboru a zkušení pedagogové, připravení a ochotní předat vám své znalosti z oboru. Jsou přístupné, takže se k nim dostanete pohodlně a snadno, kdykoli máte nějaké dotazy.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy