Keystone logo
Long Island University Bakalář výtvarných umění v divadelních uměních (režie a scenáristika) - LIU Post
Long Island University

Bakalář výtvarných umění v divadelních uměních (režie a scenáristika) - LIU Post

Brookville, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

O

Po úspěšném absolvování svého druhého ročníku mohou studenti ve studijních programech BFA v divadelních učebnostech: Akční program nebo program BA v divadelním umění s příslušnými předpoklady zvolit, aby se ucházeli o soustředění v režii nebo scénáři. Převedení studentů, kteří chtějí požádat o tuto možnost, může vyžadovat další přípravné kurzy.

Každý program vyžaduje, aby studenti dokončili projekt s diplomovou práci. Pro vedení režijních oborů bude práce zahrnovat režii hry; pro playwriting major, bude psána celovečerní hra, která bude mít buď pořadové čtení, nebo produkci. Režiséři a studenti mohou spolupracovat na projektu své práce.

Kurzy v režii zkoumají fázi řízení, divadelní režii, casting, zkoušky, choreografii, scény, osvětlení a kostýmy.

Kurzy v oblasti psaní scénářů se zaměřují na teorii a praxi psaní na scénu, včetně vývoje jednočinných her a scénářů pro kinematografii.

Požadavky na přijetí

  • Noví lidé jsou přijímáni podle požadavků na přijetí pro BFA v divadelních umění: herectví. Vyžaduje se rozhovor a konkurz. Studenti se přihlásí prostřednictvím katedry divadla, tance
  • Převedení studentů, kteří chtějí požádat o soustředění v režii nebo přehrávání, může vyžadovat další přípravné kurzy. Pro přijetí do jedné z možností bude požadován rozhovor.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy