Keystone logo
Long Island University Bakalář výtvarných umění v divadelním umění (herectví) - LIU Post
Long Island University

Bakalář výtvarných umění v divadelním umění (herectví) - LIU Post

Brookville, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

O

Bakalář výtvarných umění v divadelních uměních se soustředěním v herectví poskytuje personalizované a intenzivní výuku ve třídě a zkušenosti z fáze přípravy studentů pro herecké kariéry. Studenti získají přísné zakotvení v historii, literatuře, teoriích a metodikách klasického a současného divadelního umění a pracují s profesionálními herci a dramatiky. Studenti mají také řadu příležitostí k vystoupení v hlavních produkcích řízených renomovanými řediteli New Yorku. Program 120 kreditů je selektivní a přijetí do programu vyžaduje konkurz.

Aktivní koncentrace vychází z technik Suzuki, Stanislavsky, Chekhov a Linklater. Jádro programu, které učí profesionální divadelní umělci, zdůrazňuje vývoj nitujícího scénického vývoje založeného na dynamické fyzické fyzice, emocionální autenticitě a velkém hlasu. Studenti absolvují individuální a souborové školení v oblasti televizního a filmového herectví, zpěvu a tanec od umělců národního i mezinárodního významu. Program končí na konci vyššího ročníku, kdy studenti předvádějí svůj talent před agenti, manažery a řediteli v New Yorku.

Tento vzrušující program je koordinován s Post Theater Company, kde studenti získají praktickou účast ve všech aspektech pracovní společnosti. Studenti získají širší perspektivu prostřednictvím stáží v areálu a mimo něj a cestují na festivaly ve Spojených státech iv zahraničí.

Studenti mají přístup k výborným zařízením, aby získali praktické zkušenosti a předvedli své talenty.

Vlastnosti, které nastavují náš program mimo

  • Fyzikální tréninkový trénink založený na technice Suzuki s důrazem na techniku ​​budov prostřednictvím pohybového, hlasového a řečového výcviku
  • Příležitosti spolupracovat s profesionálními dramatiky při vývoji nových her pro scény na celém světě
  • Produkce na hlavní scéně řídí profesionální režiséři New Yorku, veřejné představení a spolupráce s renomovaným umělcem v New Yorku, které nabízejí síťové příležitosti a přístup k potenciálním zaměstnavatelům
  • Rozsáhlé nabídky stáží
  • Hvězdný seznam absolventů pracujících na Broadway a Off-Broadway, v amerických regionálních divadlech, na národních turné a na mezinárodních místech a ve filmech a televizních pořadech včetně "ER" a "Six Feet Under".

O polích

BFA v divadelních uměních: herectví může vést k odměňování kariéry na scéně a obrazovce, stejně jako související oblasti, jako je playwriting, režie, scénický management, kostýmní design, design osvětlení, make-up umění, design a mnoho dalšího. Koncentrace koná zvláště připravuje absolventy na kariéru jako herci nebo k absolvování postgraduálního studia pro kariéru jako učitelé a trenéři.

Kromě spolupráce s uznávanými herci a instruktory na a mimo kampus, studenti LIU Post získají vynikající směry a vedou prostřednictvím kanceláří LIU Post Cooperative Education and Career Services. Kariéroví poradci v Divizi LIU pro studentský úspěch se setkají se studenty, kteří jednají k jednomu a diskutují o možnostech kariéry v divadelním umění, včetně těch, které nejlépe vyhovují absolventům konání.

Požadavky na přijetí

  • Příchozí čerstvci musí mít průměr B (průměr 3,0 bodů nebo 82 až 85) a průměrný SAT 1000 (matematika
  • Převedení studentů musí mít dokončeno více než 24 vysokoškolských kreditů. Pro přezkoumání žádosti je vyžadován minimální stupeň GPA ve výši 2,0. Pokud jste dokončili méně než 24 kreditů, musíte také předložit překlady ve střední škole a skóre SAT / ACT.

Další požadavky na přijetí

Studenti musí mít rozhovor nebo konkurs k přijetí do BFA v divadelních umění: Akční program. Žadatelé budou informováni o rozhodnutí o přijímacích řízeních od začátku jara. Studenti v polovině roku jsou kontaktováni jednotlivě. Všichni kandidáti BFA musí udržovat bodový průměr 3,0 v hlavním bodě.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy