Keystone logo
Long Island University Bakalář výtvarných umění v divadelním umění (hudební divadlo) - LIU Post
Long Island University

Bakalář výtvarných umění v divadelním umění (hudební divadlo) - LIU Post

Brookville, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

O

Bakalář výtvarných umění v divadelním umění se soustředěním v hudebním divadle poskytuje individuální a intenzivní výuku ve třídách a zkušenosti s výcvikem pro přípravu studentů na výkon kariéry v hudebním divadle. Studenti získají přísné zakotvení v dějinách, literatuře, teoriích a metodikách klasického a současného divadelního umění a pracují s profesionálními hudebníky, herci a dramatiky. Studenti mají také řadu příležitostí k vystoupení v hlavních produkcích řízených renomovanými řediteli New Yorku. Program 120 kreditů je selektivní a přijetí do programu vyžaduje konkurz.

Koncentrace hudebního divadla vychází z technik Suzuki, Stanislavsky, Chekhov a Linklater se soustředěným studiem technik a přístupů k hudebnímu divadlu. Jádro programu, které učí profesionální divadelní umělci, zdůrazňuje vývoj nitujícího scénického vývoje založeného na dynamické fyzické fyzice, emocionální autenticitě a velkém hlasu. Studenti absolvují individuální a souborové školení v oblasti televizního a filmového herectví, zpěvu a tanec od umělců národního i mezinárodního významu. Program končí na konci vyššího ročníku, kdy studenti předvádějí svůj talent před agenti, manažery a řediteli v New Yorku.

Tento vzrušující program je koordinován s Post Theater Company, kde studenti získají praktickou účast ve všech aspektech pracovní společnosti. Studenti získají širší perspektivu prostřednictvím stáží na a mimo areál a mají možnost cestovat na festivaly ve Spojených státech i v zahraničí.

Studenti mají přístup k výborným zařízením, aby získali praktické zkušenosti a předvedli své talenty.

Vlastnosti, které nastavují náš program mimo

  • Fyzikální tréninkový trénink založený na metodě Suzuki s důrazem na stavební techniku ​​prostřednictvím pohybového, tanečního, hlasového a řečového výcviku
  • Produkce současných děl v hudebním divadle u společnosti Post Theatre; Mezi minulé inscenace patří Bat Boy, Urinetown, Rocky Horror, Into the Woods
  • Produkce na hlavní scéně v režii profesionálních režisérů New Yorku, veřejné představení a spolupráce s renomovanými umělci v New Yorku, které nabízejí možnost vytváření sítí a přístup k potenciálním zaměstnavatelům
  • Rozsáhlé nabídky stáží
  • Hvězdný seznam absolventů pracujících na Broadway a Off-Broadway, v amerických regionálních divadlech, na národních turné a na mezinárodních místech a ve filmech a televizních pořadech včetně Memphis, Aida , "ER" a "Six Feet Under".
  • Školení ve všech oblastech průmyslu - fáze, film, televize a další.

O polích

BFA v divadelních uměních: Hudební divadlo může vést k odměňování kariéry v hudebním divadelním představení, stejně jako scénické a obrazovkové herectví a práce v příbuzných oborech, jako je scénograf, režie, scénografie, kostýmní návrh, osvětlení, make-up, design a mnoho dalšího. Koncentrace hudebního divadla zejména připravuje absolventy na kariéru jako vedoucí umělci v muzikálech a kabaretech, nebo absolvuje studium na postgraduální studium jako kariéra v postavení učitelů a trenérů.

Kromě práce s uznávanými umělci a instruktory v areálu a mimo kampus, studenti LIU Post získávají vynikající směr a vedou přes kanceláře LIU Post ve spolupráci s Cooperative Education and Career Services. Kariérní poradci v Divizi LIU pro studentský úspěch se setkají se studenty, kteří jednají k jednomu a diskutují o možnostech kariéry v divadelním umění, včetně těch, které nejlépe vyhovují absolventům koncentrace hudebního divadla.

Požadavky na přijetí

  • Příchozí čerstvci musí mít průměr B (průměr 3,0 bodů nebo 82 až 85) a průměrný SAT 1000 (matematika
  • Převedení studentů musí mít dokončeno více než 24 vysokoškolských kreditů. Pro přezkoumání žádosti je vyžadován minimální stupeň GPA ve výši 2,5. Pokud jste dokončili méně než 24 kreditů, musíte také předložit překlady ve střední škole a skóre SAT / ACT.

Další požadavky na přijetí

Studenti musí mít rozhovor a konkurz pro přijetí do programu BFA v Divadelním umění: Program hudebního divadla. Žadatelé budou informováni o rozhodnutí o přijímacích řízeních od začátku jara. Studenti v polovině roku jsou kontaktováni jednotlivě. Všichni kandidáti BFA musí udržovat bodový průměr 3,0 v hlavním bodě.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy