Keystone logo
Long Island University Bakalář výtvarných umění v divadelním umění - LIU Post
Long Island University

Bakalář výtvarných umění v divadelním umění - LIU Post

Brookville, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

O

Bakalář umění v divadelním umění je akademický titul, který vám pomůže umístit divadlo do širšího kontextu humanistických studií. Osmnáctiletý studijní plán zahrnuje širokou studii divadelní historie a literatury, herectví, tanec, design, režie, dramatika, dramaturgie, management a technická produkce. Třídy jsou malé a členové fakulty poskytují podpůrné prostředí, které můžete vyvíjet jako individuální umělec.

LIU Post divadelní umělecké obory jsou aktivní účastníky Post Theater Company, která produkuje hry a muzikály pro veřejnost a kampusovou komunitu. Studenti mají přístup k řadě výkonnostních prostorů, aby ukázali svůj talent. Náš krásný předměstský areál je vzdálen pouhých 50 minut od hlavního města divadla - New York City. Existuje mnoho příležitostí k spolupráci s profesionálními dramatiky, designéry, režiséry a producenty.

Požadavky na přijetí

 • Příchozí čerstvci musí mít průměr B (průměr 3,0 bodů nebo 82 až 85) a průměrný SAT 1000 (matematika
 • Převedení studentů musí mít dokončeno více než 24 vysokoškolských kreditů. Pro přezkoumání žádosti je vyžadován minimální stupeň GPA ve výši 2,5. Pokud jste dokončili méně než 24 kreditů, musíte také předložit překlady ve střední škole a skóre SAT / ACT.

Další požadavky na přijetí

Studenti musí mít rozhovor nebo konkurz pro přijetí do programu BA v divadelním umění. Žadatelé budou informováni o rozhodnutí o přijímacích řízeních od začátku jara. Studenti v polovině roku jsou kontaktováni jednotlivě. Všichni kandidáti BA musí udržovat bodový průměr ve třídě nejvyšší.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Bakalář výtvarných umění v hudebním divadle
  • Columbia, Spojené státy americké
 • Bakalář výtvarných umění v technickém divadle + řízení scény
  • Columbia, Spojené státy americké
 • BA v divadelním designu a technologii
  • Adrian, Spojené státy americké