Keystone logo
Los Angeles Pacific College

Los Angeles Pacific College

Los Angeles Pacific College

Úvod

Los Angeles Pacific College (LAPC), 3325 Wilshire Blvd. Suite 550, Los Angeles, CA 90010, byla založena v roce 1993. Od roku 2004 je institucí společnost S Corporation, která působí pod zákonným názvem Los Angeles Pacific College .

LAPC obdržela souhlas s působením jako instituce udělující titul v rámci Kalifornského státního úřadu pro soukromé postsekundární vzdělávání (BPPE) podle článku 94900 Kalifornského vzdělávacího řádu. Tato instituce je soukromá instituce schválená pro provoz Kalifornským úřadem pro soukromé postsekundární vzdělávání. Schválení provozu znamená, že instituce splňuje minimální standardy obsažené v kalifornském zákonu o soukromém postsekundárním vzdělávání z roku 2009 (ve znění pozdějších předpisů) a divizi 7.5 hlavy 5 kalifornského zákoníku.

LAPC nadále upravuje a zdokonaluje své osnovy tak, aby vyhovovaly měnícím se potřebám potenciálních studentů a zaměstnavatelů. Podporováním jejich rozvoje dovedností připravuje LAPC své studenty tak, aby vyhovovaly potřebám amerických podniků a průmyslových odvětví, kde mohou být přínosem pro ostatní i pro sebe.

Místa

  • Los Angeles

    Wilshire Boulevard,3325, 90010, Los Angeles

    Otázky