Keystone logo
Louisiana State University In Shreveport

Louisiana State University In Shreveport

Louisiana State University In Shreveport

Úvod

Název LSU a hvězdná pověst. Louisiana State University System je víceúčelový víceúčelový systém vysokoškolského vzdělávání, akreditovaný Southern Association of Colleges and Schools, zahrnující celou Louisianu, a který má zásadní vliv na hospodářský, sociální a kulturní život svých občanů.

Malá velikost třídy pro maximalizaci individualizované výuky. Třídy LSUS jsou menší než většina tříd ve srovnatelných institucích. Typický poměr student / učitel na LSUS je 19/1, což umožňuje individuální výuku a osobní učení. V LSUS nejste číslo, jste student. Většina profesorů vás bude znát podle jména a věnovat čas tomu, aby poznali váš styl učení a speciální potřeby.

Vynikající fakulta, 80% má terminální tituly. LSUS má jednu z nejlépe vzdělaných fakult ve státě. Osmdesát procent fakulty má konečný titul, což znamená, že získali nejvyšší stupeň nabízený ve svém oboru. Na LSUS se učíte od nejvíce vysoce kvalifikovaných členů fakulty.

Národně hodnocené atletické týmy NAIA. Piloti LSUS a Lady Pilots soutěží na atletické konferenci Red River, přidružené k Národní asociaci meziuniverzitní atletiky (NAIA). Piloti soutěží v baseballu, basketbalu a běhu na lyžích a Lady Pilots soutěží v basketbalu, běhu na lyžích a tenise. Baseball program Pilots vyhrál v minulé sezóně svůj konferenční turnaj a nabídku regionálním a má předsezónní pořadí číslo 13 v zemi pro rok 2011. Programy basketbalu mužů a žen Pilots také vytvořily týmové a univerzitní rekordy, oba se zúčastnily národní konference naposledy sezóna.

Místa

  • Shreveport

    University Place,One, 71115, Shreveport

    Otázky