We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

L’Université Catholique Du Congo

L’Université Catholique Du Congo

L’Université Catholique Du Congo

Úvod

Katolická univerzita v Kongo je katolík soukromá univerzita známá pro své vynikající výsledky, jeho dynamiku, jeho výjimečnou kvalitu vzdělávání nabízeného svým studentům a významu jeho osnov. Vytvořený v roce 1987 biskupské konference Zairu pod názvem změnil z Fakulty katolické teologie Kinshase na katolických fakultách Kinshase (FCK). Instituce tím počítal dvou fakult: Fakulta teologie a filozofie. V červenci roku 1989 Stálý výbor biskupů rozhodl vytvořit třetí možnost, že pro vědu a technologický rozvoj, známý již od akademického roku 2000-2001 Fakulty ekonomiky a rozvoje. Rovněž rozhodl, během téhož zasedání v červenci 1989 uspořádat v rámci teologické fakultě, na právní oddělení společnosti Canon. V červnu 1991 Stálý výbor biskupů rozhodl vytvořit čtvrtou možnost: Fakulty sociálních komunikací, jejichž oficiální otevření se konalo v říjnu 1993.

Na konci června 2007 představenstvo, Stálý výbor biskupů rozhodl vytvořit šestý Fakulta práva a politické vědy, které bylo otevřeno v říjnu 2009. Po pěti letech existence, bude explodovala na dvě části, v říjnu 2013; Za prvé, Právnické fakulty a za druhé, že politologie.

Vzhledem k tomu, postavu katolických fakultách Kinshasy plenární v červenci 2009 a byl oficiálně vyhlášen na Katolické univerzitě v Kongo (UCC), jehož stanovy byly schváleny již v roce 2003 a jednací řád v roce 2008.

Katolická univerzita Kongo dnes nabízí různorodý program fakulty a stupně z 1., 2. a 3. cyklu, vyznačující se tím, mezioborovost, oceňování obecné kultury a křesťanské hodnoty.

Katolická univerzita v Kongo (UCC) má dva školní areály, jeden se nachází v centru města Kinshasy v Limete, druhou v západní části města, v městečku Mont Ngafula. Oba areály, které obsahují buď areál Limete a Mont Ngafula, zapadají do městské zástavby města Kinshasy.

Campus Mont Ngafula je ve výstavbě, se nachází v západní části města Kinshasy, v obci Mont Ngafula poblíž farnosti sv Rita, naproti City-zelené okolí. Skládá se ze tří fakult, že teologie, která má profesuru na Katolické univerzitě v Kongo, filozofie, a to sdělovací prostředky. Jeho budova je postavena na třech úrovních, ve tvaru kříže Ježíše, že každý křídlo je sada publika. Campus Limete, který se skládá ze čtyř fakult, se nachází na Avenue of the University # 2 v centru Kinshasy v obci Limete nedaleko farnosti Saint Raphael, jen kousek od Pastorační středisko Lindonge. Fakulty organizované Limete site jsou: kanonické právo, ekonomiky a rozvoje, práva a politologie. To je místo, kde je tento web založen správu univerzity, a to i včetně v něm velkou knihovnu, výzkumné centrum kanceláře, lékárna a mnoho restaurací a teras frekventovaných studenty.

Katolická univerzita v Kongu je přímo přístupné pomocí kolejových dopravu. Široké pole umožňuje Parker vozidla přichází doprovázet studenty a ti učitelé jsou téměř všechny budovy. UCC je městský univerzitní par excellence a zabezpečování jakosti.

Oficiální uznání orgánu podle konžského státu

Katolická univerzita v Kongu je uznávána vyhláškou č 06/0106 ze dne 12. června 2006 schvalující některých soukromých zařízeních vysokého školství a univerzitní podepsané předsedou Demokratické republiky Kongo Joseph Kabila v Kinshase 12.6.2006 ,

Mont Ngafula: Moderní areál

Studenti z Katolické univerzity v Konžské ocenit jejich moderní areál, postavený na kopci města Mont Ngafula, který zahrnuje stavbu, která splňuje mezinárodní standardy, s diváky, správních úřadů, knihovna, počítačová místnost a jídelnách , Další úspěchy probíhají.

Vynikající koučování

Sláva prestižní Katolické univerzitě v Kongu je založen na závazku, dostupnosti a použitelnosti svých učitelů (pedagogů a asistentů), stejně jako jeho mnoho možností zakázkové rámování. UCC najdete učitele, kteří vás podpoří a tlačit vás do vědeckého výzkumu, vydávat své názory a který vás podpoří ve chvílích pochybností nebo obtíží.

Důležité výzkumné činnosti

V posledních letech se UCC učinila svoji ochrannou známku jako jeden z nejlepších výzkumných univerzit v DRK. Výzkum probíhá ve vědecké, ekonomické, sociální, kulturní, environmentální nebo zlepšení kvality života. Včetně organizování mezioborové sympozium, přednášek pro jednotlivé fakulty, vědecké semináře, atd

Náklady na celkovém financování výzkumu u UCC někdy dosáhne ......... ..L'UCC dává důležitou a podstatnou místo hledá v kategorii katolických univerzit všeobecné účely.

Místa

  • Kinshasa

    Avenue BY-PASS, 384, , Kinshasa

    Otázky