Keystone logo
Luther College

Luther College

Luther College

Úvod

Luther, založený v roce 1861 norskými přistěhovalci, si váží svého dědictví, stejně jako si váží rozmanitosti svých studentů, zaměstnanců a učitelů, kteří pocházejí z mnoha náboženských prostředí a dědictví.

Vysoká škola usiluje o to, aby Luther byl cenově dostupný pro všechny studenty tím, že nabízí stipendia, pomoc podle potřeb, pracovní studium a půjčky.

Luther nabízí více než 60 oborů a preprofesionální programy vedoucí k bakalářskému stupni umění. Filozofie učení na vysoké škole zdůrazňuje spojení mezi obory. Jeho promyšlené a přísné učební osnovy přesahují bezprostřední zájmy směrem k zapojení do většího světa. Tento přístup ke vzdělávání pomáhá Lutherovi získat zařazení do nejvyšší úrovně vysokých škol svobodných umění v příručce US News and World Report's college.

Luther je instituce Phi Beta Kappa, čest patřící pouze 10 procentům vysokých škol a univerzit, a její absolventi pravidelně získávají ocenění, jako jsou stipendia Fulbright, Rhodes, Goldwater a NCAA Postgraduate.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

Místa
  • Decorah

    College Drive,700, 52101, Decorah

    Otázky