We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Majmaah University

Majmaah University

Majmaah University

Úvod

Majmaah University je jednou z nejnovějších univerzit v drahé domovině, která se připojila k systému mnoha velkých vědeckých budov, aby se stala přítokem univerzitního vzdělání a povolení pro obyvatele Al guvernéra Al Majmaah a gubernáty v rámci univerzity očekávají hodně jim nabídnout.

Založení této univerzity bylo založeno na schválení kustoda dvou svatých mešit, krále Abdulláha bin Abdulazize Al Sauda, předsedy vlády a předsedy Rady pro vysokoškolské vzdělávání - ať se nad ním Bůh slituje - dne 3. ramadánu 1430 AH, což odpovídá 24. srpna 2009 nl s dalšími třemi univerzitami v každé z měst Dammam, Al-Kharj Governorate a Shaqra Governorate. Podle tohoto rozhodnutí bylo zkombinováno devět existujících vysokých škol se třemi vysokými školami ve výstavbě pro Majmaah University Zahrnuje řadu gubernií a středisek, jmenovitě Majmaah - Al Zulfi - Al Ghat - Ramah - Hotat Sudair, kde tato univerzita bude poskytovat své služby velká geografická oblast, která zahrnuje několik gubernií a měst a emigraci, ve kterých bylo završeno šíření veřejného vzdělávání, aby tato univerzita dokončila vzdělávací systém v ní a dosáhla cíle ministerstva vysokého školství rozšířit vysokoškolské vzdělávání o Všechny části království, protože tato univerzita pomůže absorbovat rostoucí počet absolventů středních škol a přinese sociální a psychologickou stabilitu pro syny a dcery regionu a kromě vědecké a kulturní mobility ulehčí univerzitám ve velkých městech že tato univerzita přidá místní komunitě.

Místa

  • Industrial Area

    Industrial Area, Saúdská Arábie

    Otázky