Keystone logo
The Manchester College Hudební divadlo
The Manchester College

Hudební divadlo

Manchester, Spojené království

0 Years

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Co je Hudební divadlo kurz obsahovat?

Tento program byl navržen tak, aby připravit studenty na práci v současném hudebním divadle a souvisejících odvětvích. Studenti jsou nabízeny mnoho příležitostí, aby prozkoumala, rozvíjet a zdokonalovat dovednosti potřebné pro potenciální kariéru ve výkonu, včetně televize, film, práce relace a kabaretu.

Studenti se nabízí výběr z možností, jak individuálně prozkoumat mechaniku každé ze tří hlavních hudebních divadelních oborů (zpěv, herectví a tanec) a jako součást probíhajícího tvůrčího procesu, jejich kombinací.

Všechny tvůrčí práce se opírá o systémy fyzické činnosti, jak je stanoveno podle Stanislavského a vyvinutý Uta Hagen, a v tomto smyslu Kurz je zaměřen na výrobu herce, kteří mohou zpívat a tančit. Rozmanitost a výzvy každý rok, aby studentům, aby prozkoumala veškerý potenciál svých schopností v tvůrčí a podnětné prostředí.

Studenti jsou hodnoceni pomocí kombinace praktické práce (80%) a písemné hodnocení (20%) - Předmět je zakončen 5000 slov delší eseje.

Co budu moci dělat po Dokončil jsem tento kurz?

Tento program vlaky herce pro profesionálního divadla a jeho příbuzných průmyslových odvětví a také poskytuje vynikající příležitost pro studenty k pokroku na postgraduální studium.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy