Keystone logo
Manhattanville College Bakalář umění v tanci
Manhattanville College

Bakalář umění v tanci

New York, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 18 230 / per semester *

Na kampusu

* $ 18,230 denní studijní poplatek za semestr.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

New York City: Odjíždějte vlakem. Pokud studujete v našem tanečním a divadelním programu, budete studovat s fakultami, kteří jsou profesionálními choreografy, režiséry, dramatiky, tanečníky, tanečními terapeuty, divadelními pedagogy a herci s dlouholetými zkušenostmi na Broadwayi. Naše taneční kurikula se zaměřuje na postupné studium techniky současného tance, využívající řadu současných a tradičních stylů a metod, s důrazem na kompozici a choreografii. Divadelní výcvik zahrnuje postupné studium herectví, hlasu a řeči, dramatická literatura, režie a design.

Přehled

Váš taneční a divadelní výcvik přesahuje studio a scénu. Liberální umění je jádrem každého vzdělávání v Manhattanville a náš program se nijak neliší. Ve stejné době, kdy vyvíjíte praktické dovednosti v oblasti techniky a výkonu, vaše základní třídy v humanitních oborech a matematika a vědy vám pomohou rozvíjet se v kloubové, gramotné a společensky vědomé občany. Cílem našeho oddělení je oživit mysl a vyjádřit tvůrčí duch, který leží uvnitř nás všech. Studie budou kombinovat znalosti se zkušenostmi, zkoumání techniky se studiem historie výkonnosti, teorie a kritického výzkumu. Tento způsob studia je srovnatelný s vztahem mezi přednáškou a laboratoří v kurzech liberální umělecké vědy, jako je biologie.

Prozkoumejte společné hranice, kde se setkávají tanec a divadlo.

Majors v našich oblastech koncentrace - taneční, divadelní a taneční terapie jsou přijímány konkurzem. Studijní program vyvrcholí vypracováním řízené práce na vyšší úrovni o vašem navrhování, která odráží vaše vlivy a zájmy.

Dále budete mít příležitost věnovat se stážím v některém z několika studií, divadel a dalších prodejen v New Yorku.


Hlavní požadavky na taneční a divadelní představení/>

Poznámka: Studenti, kteří absolvovali BA v tanci

Kromě požadavků na hlavní předmět studia musí být dokončeny základní kurzy. V případě BA musí být zahrnuto minimálně 90 kreditů liberálního umění v kurzech po čtyři roky. Kurzy, po nichž následuje dvojitá hvězdička (**), neobdrží kredity Liberal Arts.

Dance a divadlo mohou mít za semestr až 21 kreditů. Taneční a taneční terapie Koncentrace studentů běžně absolvuje komplimentní tanec technik v baletu, tap, hip hop, jazz, za minimální požadované minimum. Koncentrační divadelní studenti také dělají studium volitelných předmětů a více výkonů, než je požadované minimum.


Majors a nezletilí musí získat stupeň C nebo lepší ve všech tanečních a divadelních kursech, které budou použity k majoritě. Kurz pro majitele, který dostane pod C, bude třeba opakovat a stupeň nižší než C umístí student do dočasného stavu v rámci oddělení./>

Studenti, kteří absolvují kurz C pro kurz DTH, se musí setkat s poradci oddělení.


Základní kurzy (všichni studenti)/>

DTH 1000

DTH 1440, DTH 1500, DTH 1502, DTH 2002 DTH 4114, DTH 2535, DTH 3542, DTH 4101, DTH 4112, DTH 4500A: neobdrží Liberal Arts úvěr

DTH 2319: Jaro

DTH 3320, DTH 3321: Pád

DTH 4500A: 2 produkce, 1 kredit každý

DTH 4500B: 1 kredit

Celkové základní kredity: 44 (liberální umění: 23-25 ​​let)


Stupeň/>

Bakalář umění. Studenti se mohou také rozhodnout pro děti v tanci nebo divadle. Majors se mohou soustředit na následující oblasti: taneční, divadelní nebo taneční terapie.


Kariérní nápady/>

Herec / Herečka, Umělecká administrativa, Choreograf, Kostýmní výtvarník, Taneční nebo dramatický učitel, Taneční terapeut, Tanečník, Režisér, Dramaturg, Podnikatel, Plánovač událostí, Osvětlovač, Dramaturg, Producent, Asistent produkce, , Somatic Body Therapist, posádka scény, manažer scény, technický ředitel, televizní nebo rozhlasový vysílač.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy