Keystone logo
Manipal Academy of Higher Education Dubai

Manipal Academy of Higher Education Dubai

Manipal Academy of Higher Education Dubai

Úvod

Manipalská akademie vysokého školství, Dubajský kampus je pobočkovým kampusem MAHE (považován za univerzitu), Manipal India s více než 64letým odkazem; 400 000+ absolventů a největší soukromý podnik považovaný za univerzitu v zemi, který každý akademický rok přijímá přes 28 000+ studentů do 23 oborů.

Manipal University nyní MAHE založila svou přítomnost v Dubaji, Spojené arabské emiráty v roce 2000. V současné době přijímá přes 1800 studentů z více než 40 zemí po celém světě a je indickou multidisciplinární univerzitou v regionu.

MAHE Dubaj se přestěhoval do svého ikonického nejmodernějšího kampusu v září 2011. Rozložený kampus, který se rozkládá na ploše 750 000 čtverečních stop, může ubytovat přes 5000 studentů. Kromě moderních účelových učeben se v novém kampusu v Dubajském mezinárodním akademickém městě (DIAC) nacházejí špičkové laboratoře ve strojírenství, managementu, biotechnologiích a informačních technologiích a je také domovem některých nejlepších ateliérů a seminářů v oblasti programů v oblasti médií a komunikací a interiérového designu.

V areálu najdete také rozlehlou knihovnu, kavárnu, bohatá vnitřní i venkovní sportovní zařízení, včetně atletické dráhy, tenisových kurtů, posilovny a fitness centra a rekreačního centra pro chlapce a dívky. Celý areál je vybaven Wi-Fi.

Kromě akademiků se studenti MU, Dubaj dostávají do velké míry mimoškolní události, sportovní aktivity a další kulturní akce.

Důvody, proč si vybrat bakalářský program na MAHE Manipal, Dubai Campus

 • Vysoce zkušené a významné fakulty - více než 60 let excelence
 • Osnovy zaměřené na aplikaci a průmysl
 • Vyhrazená mobilní stanice a podpůrné služby
 • Nejlepší ve třídě Labs & equipment
 • Rozšířené globální spolupráce a akademická partnerství
 • Rozsáhlé venkovní a vnitřní sportovní zařízení
 • Studenti ze 40 zemí

Svědectví

"Během mé mezinárodní akademické návštěvy ve Vietnamu jsem se mohl jako člověk lépe prozkoumat a posunout své vlastní hranice."
Bhavana
Alumni Manipal Academy of Higher Education - MAHE, Dubai Campus

"Je to příjemné místo pro setkání s lidmi z různých koutů světa."
Prashid Poonith
StudentManipal Academy of Higher Education - MAHE, Dubai Campus

"Zkušenost, kterou jsem získal při práci pro studentské kluby zde a snažil se dosáhnout realistických cílů, je to, co ve mně přineslo to nejlepší."
Alex Anto
AlumniManipal akademie vysokého školství - MAHE, Dubai Campus

"MAHE Dubaj se stal domovem daleko od domova. Mám rád třídy a jak se moji profesoři skutečně zajímají o každého studenta."
D'Atra Monroe
Studentská akademie vysokého školství - MAHE, Dubajský kampus

Místa

 • Dubai

  G04,Dubai International Academic City (DIAC) PO Box 345050, , Dubai

  Otázky