Keystone logo
Mansfield University

Mansfield University

Mansfield University

Úvod

Mansfieldská univerzita v Pensylvánii vás vítá!

Společnost byla založena v roce 1857, Mansfield University Kombinuje nejlepší kvality malého sdružení liberálních umělců se zdroji komplexní veřejné univerzity. Momentálně se přihlašujeme 2000 studentů Kteří si mohou vybrat Programy o 40 stupních a 47 menších programů. Poměr studentů k fakultám je 16: 1. Vzhledem k naší malé velikosti dostávají naši studenti individuální pozornost a úzce spolupracují s jejich profesory na výzkumu a dalších projektech. Mimo třídu si studenti mohou vybrat z více než 100 akademických klubů a organizací A účastnit se intramurálních sportů nebo se připojit k našim atletickým týmům.

Campus

Náš areál se nachází v krásném horském prostředí Sever-centrální Pennsylvania, V oblasti známou pro svou bezpečnost, kvalitu života a četné rekreační příležitosti. Oblast je domovem jak státních, tak federálních parků, železniční trasy Pine Creek a 50 kilometrů dlouhé soutěsky známé jako Pennsylvania Grand Canyon. The univerzita Je hodina jižně od oblasti vína Finger Lakes na severu New Yorku a velké města, jako je New York City, Philadelphia a Washington, DC, jsou jen autobusovou jízdou! Zveme studenty z celého světa, aby se stali součástí naší živé a příjemné komunity. Pokud máte zájem o malé třídy, přátelské profesory a individualizovanou pozornost na bezpečném areálu v krásné části Spojených států, zvolte Mansfield!

Centrum Mansfield University pro mezinárodní spolupráci a burzu

Centrum Mansfield University pro mezinárodní spolupráci a výměnu slouží jako zdrojové a učební centrum pro komunitu MU, které podporuje globální vztahy, mezinárodní porozumění a kulturní citlivost. Je to místo, kde se mezinárodní a domácí studenti mohou setkat a sdílet podobnosti a zkoumat rozdíly. Pro naše zahraniční studenty se stáváme doma mimo domov a pro naše domácí studenty vytváříme příležitost k přátelství z celého světa. Prostřednictvím multikulturního programu a služeb usilujeme o zlepšení zkušeností mezinárodních studentů na Mansfield. Centrum Mansfield University pro mezinárodní spolupráci a výměnu je navrženo tak, aby pomáhalo zahraničním studentům:

  • Přijímací proces
  • Visa služby
  • Kulturní ponoření
  • Získání identifikace sociálního zabezpečení a licence řidiče
  • On and Off-campus Kulturní programování
  • Hostitelské rodinné příležitosti
  • Mezinárodní orientace studentů

Místa

  • Mansfield

    North Hall, 5 Swan St., PA 16933, Mansfield

Otázky