Keystone logo
Martin Methodist College

Martin Methodist College

Martin Methodist College

Úvod

Martin Methodist College je čtyřletá Martin Methodist College svobodných umění spojená s Tennessee Conference of the United Methodist Church.

S historickým kampusem v Pulaski v Tennessee, v krásných kopcích na jihu Středního Tennessee, je Martin Methodist College vhodná jak do Nashville (70 mil na sever), tak do Huntsville v Alabamě (40 mil na jih).

Martin Metodista nabízí řadu osvědčení, diplomů a studijních programů. Naše programy poskytují školení v akademických, odborných a technických oborech a sahají od základní gramotnosti po vysokoškolské tituly. Každý titul, diplom nebo certifikát má stanovena kritéria, která musí být splněna na přijatelné úrovni.

Dozvíte se od pečujících členů fakulty, kteří absolvovali školení na univerzitách jako Vanderbilt, Harvard, Yale, Arkansas, Indiana, Manchester, stát Mississippi, Texas a Rochester. Udržujeme naše třídy malé, abyste se vy a vaši profesoři mohli navzájem poznat. Nabízíme více než 30 akademických studijních programů vedoucích k bakalářským titulům, bakalářům věd, bakalářům podnikové správy a bakalářům věd v ošetřovatelství. Naše akademické programy jsou nabízeny prostřednictvím obchodu, vzdělávání, humanitních věd, matematiky a věd, ošetřovatelství a sociálních věd.

Martin Methodist College je akreditován Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges pro udělování přidružených, bakalářských a magisterských titulů v oboru Business Administration.

Místa

  • Pulaski

    West Madison Street,433, 38478, Pulaski

    Otázky