Keystone logo
Marymount California University

Marymount California University

Marymount California University

Úvod

Marymount California University je katolická instituce, která vítá studenty všech vyznání a prostředí v kvalitním vzdělávání založeném na hodnotách. Podporujeme přístup k učení zaměřený na studenty, který podporuje rozvoj celého člověka. Inspirováni řeholníkem Nejsvětějšího Srdce Panny Marie vyzýváme naše studenty, aby usilovali o život vedení a služby.

Marymount California University posiluje své studenty prostřednictvím vzdělávacího programu, který rozvíjí zásadové myslitele v tradici katolických svobodných umění. Propagujeme otevřený a příjemný areál, který buduje dovednosti pro celoživotní učení. Pomáháme studentům dosáhnout jejich cílů ve vysokoškolském vzdělávání. Snažíme se absolvovat studenty, kteří ztělesňují ctnosti integrity, úcty k lidské důstojnosti a závazku ke spravedlnosti.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Rancho Palos Verdes

    Palos Verdes Drive East,30800, 90275, Rancho Palos Verdes

    Otázky