Keystone logo
Maryville College

Maryville College

Maryville College

Úvod

Maryville College má ideální polohu v Maryville, Tenn., Mezi národním parkem Great Smoky Mountains a Knoxville, třetím největším městem státu. Maryville College je známá tím, že svým studentům nabízí přísné a vysoce osobní zkušenosti, a je institucí vyššího vzdělávání na národní úrovni, která se úspěšně zapojuje do svobodných umění a profesionální přípravy ve spolupráci s ostatními. Společnost Maryville, založená v roce 1819, je 12. nejstarší vysokou školou na jihu a udržuje si příslušnost k Presbyteriánské církvi (USA). Celkový zápis pro semestr podzim 2016 je 1 198.

Maryville College připravuje studenty na životy občanství a vedení, zatímco my vyzýváme každého, aby hledal pravdu, růst v moudrosti, pracovat pro spravedlnost a věnovat život tvořivosti a služby lidem na světě.

Maryville College je vysokoškolské, liberální umění, obytné společenství víry a učení založené na Presbyterian / reformované tradice sloužící studentům všech věkových skupin a pozadí.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Maryville

    502 E. Lamar Alexander Pkwy, 37804, Maryville

Otázky