Keystone logo
Massey Business School

Massey Business School

Massey Business School

Úvod

Massey Business School je jednou z předních a největších obchodních škol na Novém Zélandu a je zařazena mezi prvních 300 globálně. Nabízíme špičkové, relevantní, flexibilní, terciární vzdělávání vedené výzkumem, které připravuje studenty na první zaměstnání - i mimo něj. Jako podnik můžete přistupovat k našemu relevantnímu a aktuálnímu výzkumu a službám, které pomohou vaší organizaci růst.

Máme pyšný základ pro akademickou a administrativní excelenci, od roku 1972 vyučujeme obchodní studie.

Dnes jsme předním poskytovatelem terciárního vzdělávání, výzkumu a vzdělávání v oblasti obchodu a managementu v top 300 obchodních školách po celém světě. Naše trvalá popularita je důkazem našich programů kvality, výuky vedené výzkumem, flexibilních způsobů doručování a fakulty světové třídy.

Massey Business School Māori jméno

Te Kura Whai Pakihi

Slovo kura má mnoho významů: původně to znamenalo "starověké poznání", "poklad", "drahocenné", nebo může znamenat i moderní pojmy jako "škola", dědictví. V tomto novém jménu odrážíme myšlenku, že máme škola (kura), kde lze sledovat (co) aspekty podnikání (pakihi).

Mise

Jsme odhodláni k vynikajícímu a dostupnému výzkumu, výuce a angažovanosti, které se spojují s praxí a umožňují vedení, přispívají k prosperující, prosperující a udržitelné budoucnosti pro Nový Zéland i za jeho hranice.

Hodnoty

 • Respektování všech
 • Relevantnost v reálném světě
 • Učení bez hranic
 • Vědecké myšlení

Oceněná a mezinárodně uznávaná

Naši učitelé jsou uznáváni na národní úrovni pro své vysoké úspěchy ve výuce a péči o studenty. Massey Business School je rovněž mezinárodně uznávaná - AACSB International (sdružení pro pokročilé kolegiální školy podnikání) nás srovnává s pěti procenty globálních obchodních vysokých škol. Jsme zařazeni do top 150 programů na světě pro naše finanční a účetní programy a v top 250 pro ekonomické, obchodní a manažerské programy (QS pořadí roku 2017).


Massey Business School Mezinárodní studijní ocenění

Pro studenty, kteří se zapisují do obchodních programů na našich kampusech Palmerston North nebo Wellington. Ocenění je až 15 000 dolarů za bakalářské programy a až 10 000 za postgraduální programy.

Zjistěte více a aplikujte

Místa

 • Palmerston North

  Massey University, Private Bag 11 222 Palmerston North, 4442, New Zealand, 4442, Palmerston North

 • Auckland

  Massey University Auckland Private Bag 102904 North Shore Auckland 0745, , Auckland

  • Wellington

   Massey University Wellington PO Box 756 Wellington 6140 New Zealand, , Wellington

   Otázky