Keystone logo
Matej Bel University Bakalář obchodu, ekonomiky a managementu
Matej Bel University

Bakalář obchodu, ekonomiky a managementu

Banská Bystrica, Slovensko

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

"Podniková ekonomika a management" (MHP) je anglický ekvivalent studijního programu "Ekonomika a manažment podniku" (ve slovenském jazyce). Od akademického roku 2005/2006, tento program je vyučován v anglickém jazyce s plnou akreditaci podle slovenského práva.

Absolvent bakalářského studijního programu "podnikové ekonomiky a managementu", je schopen využít získaných poznatků v ekonomice, kvantitativní metody, práva, managementu a marketingu. Jejich znalost je rozšířen v obchodním plánování, řízení výroby, mezinárodního obchodu, finančních analýz a podnikání v malých a středních podniků. Oni jsou také školeni získat dovednosti v profesionální komunikace v angličtině a praktických dovedností v oblasti informačních technologií.

Absolventi jsou také schopni řešit přechodné problémy ve výpočtech, rozpočty, plánování a organizování obchodních procesů. Mají znalosti základních manažerských vztahů v obchodních funkcí a pevný podklad uplatnit své znalosti, zejména v malých a středních podniků.

Přihláška

Prosím, vyplňte příslušný formulář žádosti, podepište ji a přiložit následující dokumenty: - životopis - zaplacení vstupného a doklad o zaplacení - fotokopii pasu a uchazečů ze zemí EU: - středoškolské vysvědčení (pro studium bakalářské - nejprve stupně) nebo osvědčení o bakalářský titul (pro studium Master - druhého stupně), v překladu do angličtiny - ověřenou kopii Žadatelé ze zemí mimo EU: - maturitním vysvědčení (pro studium Bakalářský - První studia), nebo osvědčení o bakalářský titul (pro studium Master - druhého stupně) přeložen do angličtiny a superlegalizovány - to znamená comfirmed Ministerstvo školství, Ministerstvo zahraničních věcí, Ministerstvo spravedlnosti a slovenského velvyslanectví.

Pro žadatele ze zemí, které ratifikovaly Úmluvu o Demand vysokých povolování veřejných záznamů zrušení platného ve Slovenské republice, bude postačující pro schválení certifikátu vzdělávání pravděpodobnosti jeden speciální certifikát (apostila) vydané příslušným orgánem.

Prosím, poslat všechny dokumenty:
31.března 2017

Appliaction formulář se všemi potřebnými doklady musí být zaslána poštou na adresu:
Ekonomická fakulta Univerzity Mateja Bela
Diana Hiadlovská
Studijní oddělení
Tajovského 10
975 90 Banská Bystrica
Slovensko

kontaktní osoba: Diana Hiadlovská - email: [email protected]

Přijímací řízení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy