Keystone logo
McKendree University Bakalářský titul v oboru divadlo
McKendree University

Bakalářský titul v oboru divadlo

Lebanon, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

S bakalářským titulem v divadle se naučíte pokročilé, praktické techniky v herectví, režii a designu, doplněné o příležitost využít tyto dovednosti při produkci v Hettenhausen Center for the Arts, předním místě divadelního umění v Jižním Illinois. .

Sídlí v divizi vizuálního a múzických umění, BA v divadle vám umožní získat široké pochopení divadelního umění a zdokonalit své dovednosti v konkrétní oblasti důrazu. Učební plán zahrnuje aplikované studiové kurzy herectví, režie a technické produkce a designu, stejně jako dramatickou literaturu, historii divadla a teorii. Naše kurzy vám pomohou vybudovat potřebné dovednosti v oblasti pohybu, hlasu, tlumočení, designu, výroby, kritické analýzy a psaní.

McKendree University vám poskytuje interaktivní možnosti učení prostřednictvím našich malých tříd, zkušených fakult a jedinečných zkušeností se stážemi, které vás posunou za hranice učebny. Zavázali jsme se k vašemu úspěchu v studijních programech, které nabízíme, na stážích a mimoškolních aktivitách, které vás oddělí, a na univerzitních zkušenostech, které zde získáte. Pouhých 25 minut od centra St. Louis v Missouri se McKendree University nachází v historickém Libanonu ve státě Illinois a poskytuje studentům řadu obohacujících kulturních, kariérních a zábavních příležitostí.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy