Keystone logo
Memorial University, Grenfell Campus

Memorial University, Grenfell Campus

Memorial University, Grenfell Campus

Úvod

Grenfell Campus, Pamětní univerzita se nachází ve východní Kanadě ve městě Corner Brook na západním pobřeží Newfoundlandu.

Jedinečná poloha společnosti Grenfell nabízí mezinárodním studentům živé, přátelské a bezpečné prostředí pro učení. V Grenfellu jsou naše třídní velikosti malé, takže je snadné se seznámit s vašimi profesory a spolužáky - v tuhle chvíli se budete cítit jako doma. Pamětní univerzita se také může pochlubit nejnižšími mezinárodními výukovými kurzy v zemi a současně nabízí vzdělání, které je respektováno po celém světě.

Mezinárodní studenti hrají důležitou roli ve studijním životě v Grenfellu . Stanete se součástí komunitního kampusu a doplníte kulturní rozmanitost komunity.

Proč Grenfell? Protože jsme úžasní, to je důvod.

Jsme cenově dostupné, mají úžasnou polohu, nabízejí malé třídy v bezpečném prostředí, nabízejí studentům prvního ročníku garantované bydlení a mají špičkové vybavení.

dostupnost

Jako školní areál v Memorial University se budete těšit na nejnižší školní výuku v angličtině. Provinční vláda dává vysokoškolské vzdělání vysokou prioritu a poskytuje rozsáhlé finanční prostředky na Memorial University. Tento závazek nám umožňuje poskytnout cenově dostupné a vysoce kvalitní postsekundární vzdělávání.

Malé třídy, bezpečné prostředí

Samozřejmě, že spousta univerzit má malé třídy, ale u Grenfella znáte své profáky na základě jména. A Corner Brook je také malý, takže se budete cítit bezpečně a bezpečně v jednom z nejbezpečnějších měst Severní Ameriky. Nabízíme kvalitní vysokoškolské tituly v oblasti umění, obchodu, vzdělávání, výtvarného umění, ošetřovatelství, řízení zdrojů a vědy. Magisterské tituly jsou nabízeny v politice životního prostředí a boreální ekosystémy a zemědělské vědy. Naše malé prostředí v kampusu vám pomůže prospívat ve vašem vzdělávacím úsilí. Mnoho našich studentů se také může zúčastnit výzkumu se svými profesory - příležitost, která vám poskytne jedinečné praktické zkušenosti.

Místo, location, location

Grenfell se nachází v jednom z nejkrásnějších lokalit v zemi: čistý vzduch, řeřavý oceán, majestátní hory. Západní pobřeží Newfoundlandu je středem dobrodružství v létě, zimě, na jaře a na podzim. Turistické stezky křižují oblast. K dispozici jsou místa pro lyžování, snowboarding, skalní stoupání a zipline. Marble Mountain Resort je lyžařský a snowboardový areál o rozloze 1 700 metrů a lyžařské středisko Blow Me Down Trails Cross Country má 42 km upravených turistických stezek - jen pár minut od areálu. A krátkou jízdou autem je Národní park Gros Morne, místo s celosvětovým dědictvím s námořními zátokami, bohatými lesy a ledovcem vyřezávanými fjordy. Získejte venkovní drážku.

Jsme také prosperující divadelní komunita s několika produkcími každý rok. Naše umělecké galerie jsou domovem exponátů z celého světa. Projděte se v centru pro nákupy, noční život a stolování nebo navštivte naše další nákupní oblasti, včetně maloobchodní velkokapacitní čtvrti. Jsme malé město se vším, co potřebujete.

Místa

Místa
  • Corner Brook

    20 University Drive, Corner Brook, A2H 5G4, Corner Brook

    Otázky