Keystone logo
Memorial University, Grenfell Campus Bakalář výtvarného umění - divadlo
Memorial University, Grenfell Campus

Bakalář výtvarného umění - divadlo

Corner Brook, Kanada

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Náš čtyřletý titul bakaláře výtvarných umění v divadle je jediný svého druhu v kanadském Atlantiku. Můžete studovat hereckou nebo technickou divadelní tvorbu.

Účinný proud - Rozvíjení základních hereckých schopností včetně hlasu, pohybu a řeči. Naučíte se aplikovat tyto dovednosti na studium scény, techniku ​​a živé vystoupení.

Technický divadelní proud - Zvládnutí klíčových dovedností divadelní výroby, včetně osvětlení, zvuku, šatníku, rekvizit, tesařství, kreslení, scénického malířství a scénografie.

Proč studovat divadlo v Grenfellu?

Grenfellův divadelní program kombinuje praktické a akademické školení. Kromě spolupráce s divadelními profesionály získáte široké vzdělání o liberálním umění se silnou koncentrací v dramatické literatuře. Takže bez ohledu na to, zda sledujete své divadelní sny nebo se rozhodnete použít svůj titul jako platformu pro další kariéru, budete dobře připraveni.

Cestujte do Spojeného království

Ve vašem posledním semestru utraťte až osm týdnů na Harlowském areálu Memorial Harbour Campus (Velká Británie), kde jste absolvovali mistrovské kurzy s britskými profesionálními profesionály a navštěvovali show v Londýně a Stratford-upon-Avon.

Dostupné školné

Užijte si nejmenší výuku v anglicky mluvící Kanadě - velkou hodnotu pro divadelní vzdělání s vysokou kvalitou.

Malé velikosti tříd

Věříme v poskytnutí individuální pozornosti. Naše herecké studijní třídy mají maximálně 20 studentů a naše studium technických divadelních studií má maximálně 15 studentů.

Průmyslová připojení

Dozvíte se od odborníků v oboru. Naše fakulty a pracovníci jsou herci, režiséři a profesionální divadelní profesionálové, kteří pracovali po celém světě. Naše mistrovské kurzy, nařízené hostujícími umělci, poskytují nový pohled na různé specializované divadelní dovednosti.

Hlavní výrobní příležitosti

Pokud jste hereckým studentem, budete mít minimálně šest produkcí a pokud jste technický student divadla, budete pracovat na minimálně 12 inscenacích.

Široké možnosti kariéry

Naši absolventi jsou zaměstnáni v divadle, filmu, televizi a širokém spektru dalších oborů, včetně vzdělávání a práva. Podívejte se, co dělají někteří naši absolventi.

Umístění

Newfoundland má živou uměleckou scénu a je domovem mnoha talentovaných herců, dramatiků, režisérů a producentů. V provincii působí několik profesionálních divadelních společností; zaměstnávají nejen naše absolventy, ale i naše současné studenty. Naše provincie nadále podporuje rostoucí průmysl ve filmu a televizi.

Dva stupně za pět let

Někteří z našich studentů se rozhodli zůstat ještě jeden rok dokončit bakalářské umění (angličtina) titul vedle jejich BFA (divadlo). To je skvělá volba, zejména pro studenty, kteří se chtějí stát středoškolským učitelem.

Přijetí

Vstup do divadelního programu je konkurenceschopný. Musíte splnit obecné požadavky na přijetí pro Memorial University. Kromě toho, abyste se uvažovali o akčním proudu, musíte si připravit konkurz nebo se uvažovat o technickém divadelním představení, který budete mít pohovor. Pro herecký proud připravte monolog, ne déle než 3 minuty, od současné hry. Použijte nyní.

Kariérní možnosti

Herectví

Herec na scéně Filmový a televizní herec | Divadelní pedagog | Vysílatel Správce umění

Technická divadelní výroba

Návrhář osvětlení Scénický umělec | Správce scény | Plánovač událostí Prop maker | Technický ředitel | Rigger | Filmová / televizní posádka Koordinátor provozu | Divadelní pedagog

Někteří absolventi se rozhodli projít studiem dalších oblastí, jako je vzdělávání a právo. Podívejte se, co dělají někteří absolventi našeho divadla.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy