Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Meritus University

Meritus University

Meritus University

Úvod

KDO JSME

77445_DSC_0628_1.jpg

Jako jedinečná univerzita má MERITUS jedinečný přístup k vzdělání a nabízí tak praktickou a efektivní kombinaci tradičního, moderního a zkušenostního učení, který zajistí úspěch. Na rozdíl od jiných univerzit, které se zaměřují pouze na akademickou obec, se společnost MERITUS zavázala k tomu, že bude produkovat dobře zaokrouhlené absolventy, schopné uspokojit požadavky dnešní zaměstnavatelů, které by měly být úspěšné a po absolvování budou hledány špičkovými organizacemi.

Na tomto předpokladu byla založena Meritus University . Zakladatel / výkonný předseda Tan Sri (Dr.) Halim Mohammad je vášnivá a celoživotní zkušenost v oblasti dopravy a dalšího podnikání vedla k vytvoření MERITUS.

Proč si vybrat Meritus University ?

77443_DSC_0698_1.jpg

Vize Malajsie s cílem dosáhnout ekonomiky s vysokým příjmem vyžaduje znalou pracovní sílu, která je schopna změnit nejen organizace, ale i společnost jako celek. Musí být vedoucími pracovníky v oboru, vynalézavými, kreativními, analytickými, inovativními, odhodlanými a schopnými převzít odpovědnost a řešit náročné problémy, které jsou důležité.

Akademická excelence

Abychom mohli rozvíjet a vyrábět lídry v oboru s takovými talenty, zahrnuje naše koncepce poskytování holistické vzdělávací prostředí, v němž jsou studenti vystaveni teoretickým znalostem, životním dovednostem a celosvětové perspektivě:

Rozvíjejte se v naší dvoutýdenní orientaci budov.

77498_Webp.net-resizeimage15.jpg
77499_Webp.net-resizeimage16.jpg

V programu MERITUS absolvují všichni studenti na počátku svého dvouletého tréninku osobní a vedoucí rozvojový výcvik.

 • Akademické znalosti v oblasti námořní a lodní dopravy, letectví, obchodu, financí a vědy o vývoji.

 • Životní dovednosti prostřednictvím společenské služby a zapojení do společnosti.

 • Stáže s předními společnostmi.

 • Hands-on zkušenosti, kde budou studenti povinni plavit na palubě výcvikových lodí vlastněných skupinou Halim Mazmin.

 • Autentické učení prostřednictvím reálných případových studií a návštěv na místě.

 • Efektivní komunikační a prezentační dovednosti.
77446_Webp.net-resizeimage5.jpg

Kariérní výhoda

Na základě výše uvedeného přístupu absolventi MERITUS budou mít okamžitou zaměstnatelnost a příspěvek k průmyslu. Trénink vedoucích pracovníků, který je obsažen v programu, by jim poskytl požadovaný okraj v jejich profesním rozvoji.

Společnost MERITUS založila rozsáhlou síť strategických partnerů, aby spojila kapitány z odvětví, které mají zkušenosti z oblasti financí, technologií, námořní dopravy, logistiky, letectví a obchodu, aby mohli své znalosti poskytnout našim studentům a poskytnout jim stáže nebo pracovní příležitosti když absolvují. Kromě toho MERITUS pracuje ve spolupráci s akreditovanými subjekty. Všechna tato témata poskytnou studentům jedinečné učební prostředí, které není jako jiné.

Poskytnutí příležitostí k učení.

77448_Webp.net-resizeimage6.jpg

Meritus University zaměřuje na studijní výsledky studenta na rozdíl od tradiční pedagogiky učení a učení. Na Meritus University poskytujeme studentům příležitost dozvědět se, jak se úspěšní vedoucí pracovníci naučili v oboru, což by mohlo být prostřednictvím facilitace tváří v tvář, setkání, internetu, e-learningu a elektronické knihovny. Věřili jsme, že žáci jsou vlastníky procesu učení na všech úrovních naší kvalifikace. To však bude zahrnovat pouze prvních 20% toho, co studenti potřebují získat pro průmysl.

Meritus University dále poskytuje zkušenosti z výuky zkušeností tím, že poskytuje studentům příležitosti k získání konkrétních zkušeností a následné pozorování a zamyšlení nad těmi zkušenostmi, které je vedou k analýze a závěru, a pak rozvíjet nové hypotézy pro budoucí použití.

Tyto shromážděné znalosti rovněž rozvinou dovednosti studentů, jako je vedení, týmová práce, komunikace, vyjednávání, umírněné myšlení, zdravý rozum, logické rozdělování a mnoho dalších lidí a společenské dovednosti, o nichž se předpokládá, že tvoří další 70% požadavků na toto odvětví.

77449_Webp.net-resizeimage8.jpg

Meritus University se nachází v samém srdci Kuala Lumpur, hned vedle nejznámějších středisek v Malajsii - Midvalley Megamall. Jaký lepší způsob, jak studovat a bavit se na straně stejně. Meritus University nabízí jedinečný přístup k vzdělání tím, že zahrnuje praktické a efektivní kombinace tradičních, moderních a praktických učebních zkušeností pro zajištění úspěchu. Díky svému námořnímu a logistickému zázemí získáte dokonce možnost nastoupit na palubu skutečných námořních výcvikových lodí, které vlastní Tan Sri (Dr.) Halim Mohammad.

77450_Webp.net-resizeimage9.jpg

Navíc budete mít možnost absolvovat stáž v Halim Mazmin Group, kterou založil Tan Sri (Dr.) Halim Mohammad. To opravdu otevírá další rozměr ve studijních procesech - zábavný prvek!

Mezinárodní studenti mají možnost prozkoumat Malajsii a studovat na Meritus University , Meritus University se, že dosáhnete svých ambicí.

77451_Webp.net-resizeimage11.jpg

Získáte to nejlepší z obou světů - prozkoumat tropický ráj a současně mít šanci pokračovat ve studiu na jedné z nejlepších malajských univerzit. Neodolatelná příležitost opravdu!

Místa

 • Kuala Lumpur

  49, The Boulevard, Mid Valley City, Lingkaran Syed Putra,, 59200, Kuala Lumpur

  Otázky