Keystone logo
Messiah College

Messiah College

Messiah College

Úvod

O Messiah College

Messiah College je celostátní soukromá křesťanská vysoká škola se studentským orgánem 3 305 vysokoškolských a postgraduálních studentů. Nachází se v Mechanicsburg, Pa., Messiah je jen 12 mil od hlavního města, Harrisburg. Vysoká škola byla založena v roce 1909 bratřími v Kristově kostele. Dnes je základna víry akademie obecně evangelická a zahrnuje studenty a zaměstnance z různých denominací a tradicí křesťanské víry.

Prohlášení o totožnosti

Messiah College je křesťanská vysoká škola liberálních a aplikovaných umění a věd. Vysoká škola se zavázala k přijetí evangelického ducha zakořeněného v anabaptistových, pietistických a wesleyských tradicích křesťanské církve.

Prohlášení o poslání

Naším posláním je vzdělávat muže a ženy směrem k vyspělosti intelektu, charakteru a křesťanské víry v přípravě na život služby, vedení a smíření v církvi a společnosti.

Motivováno společnou misí

Počáteční závazek našeho poslání - rozvíjet "vyspělost intelektu, charakteru a křesťanské víry" - odráží integraci společné víry naší společnosti do všech aspektů zkušenosti Messiah College. Tento holistický model vzdělávání byl odvážnou vizí našeho zakladatele SR Smitha před více než 100 lety a zůstává základním kamenem naší identity.

Ostatní základní součásti poslání Mesiáša, vedení a smíření - jsou také pevně zakořeněny v kontextu naší křesťanské víry. Nesloužíme jen proto, že je to "správná věc"; sloužíme proto, že nás Bůh povolává, abychom otevřeli naše srdce chudým a potřebným a pracujeme pro spravedlnost, ať je to bezpráví. Naučíme se vést vírou, že Ježíš je náš konečný příklad vedení se soucitem, úctou a láskou. A kvůli naší víře jsme nuceni budovat mosty porozumění a míru, abychom dokázali, že Bůh sjednocuje Boží lásku s ostatními.

Náš areál

Nachází se v příměstské, jih-centrální Pennsylvania, Messiah College je uhnízděný na 471 scénických akrů. Ať už jste se procházeli podél malebného zálivu Yellow Breeches, který prochází školním areálem, posloucháte přednášku v jedné z našich nejmodernějších akademických budov, sledujeme fotbalovou hru na našem venkovním sportovním komplexu, koncert v našem studentském svazu nebo prostě si užíváte krásu areálu, budete se cítit jako doma.

Proč se budete cítit jako doma?

Protože u Mesiáše je to víc než krásný areál. Jedná se o pohostinnost pro celou osobu. Návštěvu poprvé? Návrat do kampusu pro váš seniorský rok? Přineste své prarodiče za den prarodičů? Bez ohledu na to, proč jste vždycky přivítali přátelské tváře a skutečně užitečné lidi, kteří pro vás chtějí to nejlepší.

Vytváření vášně pro komunitu

Náš areál se skládá z rozmanité skupiny studentů, zaměstnanců a fakulty. Ačkoli všichni můžeme pocházet z různých míst a prostředí, děláme prioritu, abychom podporovali smysluplné vztahy v naší komunitě školního areálu.

Zatímco sedm akademických budov, 12 rezidenčních sálů / apartmánů, knihovna a mnoho dalších budov věnovaných uctívání, učení a studentskému životu tvoří náš fyzický areál, je to více než 3 000 studentů, kteří dělají Mesiášův areál prosperující - s naplněním přátelství, nadšení pro Kristus a odhodlání k akademické dokonalosti.

V blízkosti všech

Ačkoli nemůžete říct podle našeho malebného okolí - Mesiášův areál je jen krátkou jízdou od nedalekých metropolitních oblastí. Centrum restaurací, galerií muzeí a sportovních zařízení hlavního města Harrisburgu je vzdálené pouhých 15 minut. A rušné městské střediska Philadelphie, Baltimore, Washington DC a New York City jsou ve vzdálenosti 2-3 hodin jízdy. A když jste zažili příležitosti, které nabízejí naše blízká města, rádi vás přivítáme zpět na aktivitu našeho areálu!

Místa

  • Mechanicsburg

    Messiah College see new link One College Avenue Mechanicsburg PA 17055, 17055, Mechanicsburg

    Otázky