Keystone logo
Macromedia University of Applied Sciences

Macromedia University of Applied Sciences

Macromedia University of Applied Sciences

Úvod

Vítejte na Macromedia University - univerzitě pro digitální transformaci

Výběr univerzity je důležitým životním rozhodnutím. Je to místo, kde položíte základy své budoucí kariérní sítě a objevíte zvolenou oblast práce a začnete formovat svou profesní identitu. Jsme rádi, že jste se zajímali o Macromedia, uznávanou soukromou německou univerzitu, a rádi bychom vám řekli více o tom, jak můžeme pomoci utvářet vaši budoucnost.

Naše programy - vaše budoucnost

Na Macromedia University, zaměřujeme se na naše studenty. Naším cílem je vytvořit prostor, kde se mohou rozvíjet. Podporujeme klíčové kompetence, jako jsou komunikační dovednosti a podnikatelské myšlení. Velká část našich kurzů je založena na praktických projektech, které mají formu individuálního koučování. Digitální transformace zásadně mění strukturu našeho profesionálního světa a v jádru těchto změn potřebujeme lidi, kteří jsou schopni přemýšlet napříč disciplínami a převzít osobní odpovědnost. To jsou lidé, které vzděláváme. Jako univerzita pro digitální transformaci, vidíme naši roli jako aktivátory: umožňujeme našim studentům porozumět a formovat změny. Proces a výsledek mohou být stručně zapouzdřeny: změníte.

Naše studijní programy jsou kombinací teoretických přednášek a praktické projektové práce. Studenti se vyzývají, aby převzali odpovědnost za své studium, a dostávají příležitost spolupracovat s předními mediálními osobnostmi a klíčovými hráči z mezinárodních organizací, kteří úzce spolupracují s univerzitou jako hostující lektoři a sponzoři projektů. Nabízíme bakalářské kurzy na plný úvazek a postgraduální magisterské studijní kurzy pro mezinárodní kariérní dráhu v mediálním a komunikačním sektoru. Všechny programy jsou akreditovány FIBAA a vedou k mezinárodně uznávanému titulu. Spolupráce s naším britským partnerem, University of Westminster, nám umožňuje nabízet další bakalářské tituly v rámci našich vysokoškolských programů.

Magisterský program — utváření digitální budoucnosti na vyšších pozicích

Magisterské programy Macromedia jsou v zásadě úzce sladěny s profesionálními požadavky mediálního a komunikačního průmyslu. Tento princip se odráží ve výukových procesech univerzity. Všechny přednášky probíhají v angličtině a jsou podávány stimulačně a prakticky v malých třídách.

Případové studie, simulace a projektová práce - většinou ve spolupráci s mediálními podniky - pomáhají studentům rozvíjet odborné znalosti, které usnadní přístup k vyhledávané kariéře. Díky malým třídám a intenzivnímu dohledu, Učební prostředí Macromedia odráží anglosaskou magisterskou kulturu, včetně individuálního koučování kvalifikovaných lektorů. Naše Graduate School vás vybaví příslušnými metodami a nástroji k aktivnímu utváření trvalé transformace společnosti a ekonomiky jako profesionála, připravuje vás na úspěšnou kariéru s vynikajícími vyhlídkami do budoucna.

Výhody výběru Macromedia University

 • Nejlepší pozice v CHE Ranking 2014/15
 • Malé třídy s intenzivním individuálním dohledem
 • Celosvětově uznávané státem schválené tituly
 • Areály v Berlíně, Mnichově a Kolíně nad Rýnem; Berlín a Mnichov jsou v žebříčku Top 10 nejlepších studentských měst 2017 podle nejlepších univerzit
 • Autentické projekty zaměřené na praxi s více než 500 známými společnostmi
 • Vysoce kvalifikovaní profesoři a zasvěcenci z oboru jako lektoři
 • Dobře vybavené mediální laboratoře
 • Silné kariérní vyhlídky v Německu: 18 měsíců víza po úspěšném ukončení studia
 • Mistrovské kurzy probíhají tři dny v týdnu
 • Studijní programy výhradně v anglickém jazyce
 • Areály umístěné v nejlepších průmyslových městech Německa
 • Celosvětová síť partnerských univerzit

Vlastnosti kampusu

Náš kampus - napojen na nejlepší německé hráče v oboru

Naše areály sídlí v některých z nejživějších německých měst: Mnichov, Stuttgart, Kolín nad Rýnem, Hamburk, Freiburg, Lipsko a Berlín. Naši studenti těží z našeho vynikajícího propojení s místním průmyslem v každém místě kampusu. Univerzita zaměstnává přibližně 100 profesorů a renomovaných vědců a odborníků z mediálních společností, nadnárodních společností, univerzit a komunikačních agentur. Dosud bylo zapsáno přibližně 3 000 studentů, včetně rostoucího počtu zahraničních studentů, kteří se rozhodli studovat na Macromedia, což pomáhá posílit již prosperující kosmopolitní kulturu na Macromedia University.

  Místa

  Místa
  • Munich

   Macromedia University of Applied Sciences Sandstrasse 9, 80335, Munich

   • Berlin

    Macromedia University of Applied Sciences Mehringdamm 33, 10961, Berlin

    Otázky