Keystone logo
Miami Dade College Bachelor of Applied Science (BAS)
Miami Dade College

Bachelor of Applied Science (BAS)

Miami, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Bachelor of Applied Science (BAS) je určený titul pro flexibilní bakalářské programy, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jedinečným požadavkům na vstup a postup v konkrétních odvětvích pracovní síly. Programy BAS poskytují příležitosti k dokončení studia studentům z různých vzdělávacích prostředí, ale primárně pro ty, kteří mají tituly AS nebo ekvivalent. Studijní programy BAS jsou zahrnuty v našich dohodách o převodu s jinými institucemi a obvykle zahrnují vrcholné zkušenosti, které studentům poskytují příležitost prokázat uplatnění získaných znalostí, dovedností a kompetencí.

Hledáte roli v multimediálním průmyslu? Náš čtyřletý program TV produkce by mohl být vaší vstupenkou na kariéru. Ať už je vaším snem být za kamerou v tradičních mediálních formátech nebo na webu, tento program je navržen tak, aby vám poskytl praktické praktické dovednosti, které potřebujete. Kurzy zahrnují kinematografii, psaní scénářů, webdesign, produkci, střih, financování atd.

Tento akademický program, který je vyučen špičkovou technologií zkušenou fakultou, vás připraví na to, abyste vynikli v kreativní a konkurenceschopné oblasti mediální produkce.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Bakalář v oboru komunikace a média: koncentrace v multimediální žurnalistice
    • Prague, Česká republika
  • BA (Hons) v Creative Media
    • Bath, Spojené království
  • Dvojitý diplom z inženýrství audiovizuálních systémů a multimediálního inženýrství (vyučováno ve španělštině)
    • Barcelona, Španělsko