Keystone logo
Middle Tennessee State University

Middle Tennessee State University

Middle Tennessee State University

Úvod

Vysoká škola behaviorálních a zdravotnických věd je aliancí oborů se společným cílem poskytovat kvalitní akademické programy pro přípravu studentů na celoživotní učení a služby. Vysoká škola podporuje prostředí zaměřené na studenty využívající partnerství a učení založené na důkazech a realitě. Naši absolventi prokazují ve svých odborných příspěvcích znalosti, dovednosti, kreativitu a integritu.

Cíl 1 - Vytvořit rozmanité prostředí, včetně fakulty a studentů / velkých společností, které odráží charakteristiky a řeší potřeby obsluhované populace.

Cíl 2 - Systematicky radí vysokoškolským a postgraduálním oborům ve všech oborech udržovat akademickou kvalitu a efektivně plnit požadavky promoce.

Cíl 3 - Udržet kvalitu programu prostřednictvím akreditace, vynikajícího partnerství v rámci komunity, státu, regionu a země a vysokých standardů výuky.

Cíl 4 - Vytvořit efektivní a efektivní metody spolupráce, výzkumu a služeb, aby vyhovovaly potřebám našich velkých společností a jejich profesionálním aspiracím.

Místa

  • Murfreesboro

    East Main Street,1301, 37132, Murfreesboro

    Otázky