Keystone logo
Mapúa Institute of Technology Bachelor of Science v multimediální umění a věd
Mapúa Institute of Technology

Bachelor of Science v multimediální umění a věd

Manila, Filipíny

Request duration

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Nov 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Škola Multimedia a výtvarné výchovy Mapua Institute of Technology nabízí programy, které se zabývají nekonečné možnosti kreativity v koncepci a rozvoj designu. Jeho inovativní osnovy jsou zaměřeny na rozvoj kompetencí a větší porozumění umění a jeho společenský dopad. Pokyny jsou navrženy tak, aby co nejvíce praktické zkušenosti kombinující tradiční umění a vznikající multimediální technologie se na výsledcích založených na výuce a učení systému jako základu pro splnění schopnosti, potřebné pro úspěšné zahájení kariéry jejích absolventů.

VIZE A MISE

Budeme celosvětově uznávané jako centrum excelence v oblasti multimédií a výtvarné výchovy tím, že poskytuje pokyny, které jsou aktuální obsah, state-of-art dodávky a reagovat na výzvy doby.

Naším posláním je šířit, vytvářet, uchovávat a aplikovat znalosti používání nejefektivnějších prostředků, a poskytnout našim studentům kvalitní vzdělání prostřednictvím důsledné a up-to-date přípravek s dostatkem příležitostí pro uplatnění kreativity a zkušeností z objevu.

Budeme realizovat osnovy, že i když je ponořený do technologií, musí být také bohatá na humanitních oborech, jazyků a společenských věd, který bude vštípit etiku.

Program

Tento program je navržen tak, aby vlak studenty, aby se současní výtvarní umělci a interaktivních médií návrháři. Integrace teoretické, tvůrčí, koncepční a technické aspekty návrhu a vývoje prostřednictvím využití moderních technologií, program si klade za cíl vybavit studenty kompetencemi v kreslení od ruky, počítačové grafiky, komunikace a programování pro různé multimediální aplikace, jako jsou počítače publikace, web design, fotografování a digitální imaging, 2D/3D animace, video produkce a počítačové hry designu. Absolventi tohoto programu mohou zaujímat kritické příspěvky v tisku, reklamy, marketingu, komunikace, počítačové stanice, počítačové simulace a virtuální realita laboratoře, vzdělávací a zábavní průmysl.

Cíle

  • Umožnit našim absolventům praxi jako úspěšný multimediální umělci / Projektanti pro pokrok společnosti. - Podporovat odbornosti v oblasti multimédií Arts praxi.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Profesionální bakalářský titul v oboru Multimedia & Creative Technologies
    • Antwerp, Belgie
  • Bakalář v oboru komunikace a média: koncentrace v multimediální žurnalistice
    • Prague, Česká republika
  • Double Degree in Audiovisual Systems Engineering and Multimedia Engineering (Spanish taught)
    • Barcelona, Španělsko